Vaprus teenis närvide mängus stiilse võidu

Pärnu Vaprus teenis koduväljakul magusa võidu FC Elva üle.
Pärnu Vaprus teenis koduväljakul magusa võidu FC Elva üle. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse vutimeeskonna esiliiga turniiri 17. voorus teenitud kolm punkti tulid higi ja vaevaga, sest võiduvärav FC Elva vastu sündis alles lõpuvile eel.

Vaprus asus matši juhtima 40. minutil, kui võrku sahistas Kristen Saarts. Pärnakate eduseis püsis kõigest kolm minutit: enne vaheajale minekut suutis Martin Thomson penaltipunktilt viigi jalule seada.

Mäng tüüriski viigisadamasse, kuid napilt enne kohtuniku lõpuvilet õnnestus pärnakatel võit siiski koju jätta: kolm punkti toonud tabamuse sai 88. minutil enda nimele Tõnis Vihmoja.

Vaprus taastas võiduga turniiritabelis teise positsiooni. Pärnakatel on 17 mänguga kogutud 33 punkti, mängu vähem mänginud FC Flora U21 meeskonnal on tabelis 31 punkti. Liiga liider on 43 punktiga Tallinna Legion.

Vapruse järgmine matš tuleb juba esmaspäeval Tartus Tammeka U21 tiimiga.

Vändra Vaprus pidi esiliiga B-tasandi turniiri 17. vooru mängus tunnistama võõrsil tabelijuhi Nõmme Unitedi 2:1 paremust, ent jäi 29 punktiga vähemalt esialgu liigatabelis kolmandale kohale.

Vändra Vaprust ootab esmaspäeval koduväljakul ees Pärnumaa derbi Pärnu jalgpalliklubiga.