Sisukord
Sport
Postimees

Nädalavahetusel kihutavad ringrajaässad Pärnus

1 min lugemist
Superbike’ide klassi ringrajaässad sööstavad külg küljes esimesse kurvi. FOTO: Rauno Kais

Laupäeval ja pühapäeval saavad kodukandi tehnikaspordifännid nautida Auto24ringi nime kandval Pärnu ringrajal Eesti ja lähinaabrite kiirete meeste võidukihutamist tosinas masinaklassis.

Ringrajavõistluse pressiesindaja Helen Urbaniku sõnade kohaselt sõidetakse Eesti ja Soome ühistel meistrivõistlustel klassides Superbike, Superstock, külgvankrid ja Mini GP-100. Eesti karikasarja arvestusse kuuluvad B1200-, B600-, Rahvaliiga- ja C-klass, põhjanaabrite karikaid jahitakse klassides Jokamies, Retro Superbike, SS300, C600 ja C1200.

“Klassis Superbike ei ole kahjuks rajal MMil osalevat ja eelmise etapi võitnud Hannes Soomerit, kes jätkab ajateenistust kaitseväes,” rääkis Urbanik. “Võib loota, et kiiretele põhjanaabritele, esimese etapi võitnud Ville Valtonenile ja Soome meistrivõistluste liidrile Eeki Kuparinenile annavad lahingu Vihurmoto sõitjad Mihkel Osula ja Sander Luik, aga samuti Andry Blank ja Arti Prees.

Kindlasti on üks atraktiivsemaid külgvankrite klass, kus favoriidid on Saksamaa meistrivõistlustel osalevad Eero Pärm ja Lauri Lipstok. Väga tihe on konkurents kõige nooremate motosportlaste Mini GP-100 klassis ja kahtlemata pakub paljudele motofännidele huvi vanade tsiklite võidusõit.“

Seotud lood
18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto