Ago Anderson võttis jõuga suveks vaba aega

Kadri Kütt
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kuigi Ago An­dersonile meeldib väga reisida, on koduski ääretult mõnus olla.
Kuigi Ago An­dersonile meeldib väga reisida, on koduski ääretult mõnus olla. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Endla teatri näitleja Ago Anderson on ette võtnud reise, käed taskus ja hambahari põues. Viimati käis ta nii Ateenas. Peagi plaanib näitleja taas rändama minna, kuid, nagu ta märkis, pole koduski paha, hambahari põues, olla. Pole ju kodus olemise aega kuigi palju olnud.

Miks eelistate töötada just Pärnus ja Endla teatris?

Pärast teatrikooli lõpetamist pakuti mulle Pärnu Endlas tööd ja kuna see on minu sünni- ja kodulinn, oli mul selle üle väga hea meel. Pärnusse olen jäänud esiteks puhtalt mugavusest, sest mul on siin kõik olemas: kodu, pere ja töö. Teiseks on mul võimalik Endla teatris töötamise kõrvalt ka teistes projektides osaleda. Ma ei ole ühes kohas kinni ja saan oma vahelduse­isu selliselt rahuldatud.

Kus on teie lemmikpaik Pärnumaal?

Randadest rääkides on see kindlasti Matsi rand. Mulle meeldib väga ka Soomaa, kus saab igal aastaajal elamuse. Käin seal kanuuga sõitmas või matkarajal ja metsaonnis.

Märksõnad

Tagasi üles