Motopoisid võitsid Türi krossil kaks auhinda

Pärnu poiss Theo Kolts pani Türi krossil oma paremuse maksma.
Pärnu poiss Theo Kolts pani Türi krossil oma paremuse maksma. Foto: Rauno Kais

Motokrossi Eesti noorte karikasarja neljandal etapil Türil Kihli rajal võistles 123 sportlast, paremus selgitati seitsmes arvestuses.

Pärnu poistele oli edukaim klass 50 PW/Mini, kus Vihur Motospordi klubi värvides sõitev Theo Kolts võitis hoolimata äsja kipsist vabanenud käele mõlemas sõidus esikoha. Teiseks tuli Chris Ryan Kaljumäe (Redmoto Racing) ja kolmanda auhinna teenis Markus Rotmeister Pärnu motoklubist.

Juunioride 85 ccm klassis oli parim Romeo Pikand (Viljandi VMK), 65 ccm tsiklitel kihutavate noorte etapivõidu sai Gregor Kuusk (Redmoto Racing). 50 ccm A-klassis võttis võidu Lucas Leok Sõmerpalu klubist ja B-klassis kihutas pjedestaali kõrgeimale astmele Viljandi poiss Edvin Jürgen. Neljarattaliste võistlusel oli ATV laste klassis kiireim Karl Koho (Äksi 39 Team), juunioride seas kihutas esimese auhinna vääriliselt Pätrik Ilm (Linnamäe krossiklubi).

Eesti noorte karikavõistluste viies etapp sõidetakse 4. augustil Äksi krossirajal.