Motomehed kihutasid Aravetel pjedestaalile

Vihuri tiimi kuuluv pärnakas Mathias Vetkin nautis Aravete rajal 65 ccm masinaklassis võidurõõmu. Foto: Erakogu

Pärnu sportlased võitsid Aravete kardirajal supermoto Eesti meistrivõistluste etapil seitse auhinda.

Klassis SM85 kihutas teise koha vääriliselt Karl Takk, Silvester Sarapik lõpetas etapi kuuendana. Noorimate motomeeste konkurentsis sai SM50 klassis Kristjan-Erich Luhaäär kolmanda auhinna ja Caspar Vetkin oli neljas.

S4 klassis napsas taas võidu Alex Vetkin, Karl Takk tuli kolmandaks. S1 arvestuses pidi Alex Vetkin leppima kolmanda kohaga. SM65 klassis nautis Aravetel võidurõõmu Mathias Vetkin ja kolmandaks tuli Karro Robert Jäärats.