Motosportlased tõid Tihemetsa krossilt kolm auhinda

Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi saavutas Lauri rajal seenioride klassis kolmanda koha. Foto: Rauno Kais

Eesti TOP200 karikasarja neljandal etapil kihutas Tihemetsas Lauri krossirajal üle 100 motosportlase ja paremus selgus kuues arvestuses.

Eesti karikavõistluste arvestuse MX Open A klassis oli kahe sõidu kokkuvõttes parim Andero Lusbo (Kagu MK), kellele järgnesid Jan Jakobson (Sõmerpalu MK) ja Aleksei Vinogradov (Narva SK Energia).

Harrastajate TOP200 kiireimas arvestuses MX Open B võitis mõlemad sõidud Siim Palatu (Sõmerpalu MK), teiseks tuli Taavi Laur (KTL Racing) ja kolmanda auhinna teenis Sander Luik Pärnu motokubist. E-klassis pani oma paremuse maksma kodurajal kihutanud Mikk Luik, teine oli Ralf Nõmmik (AYR Racing Team) ja kolmas Janno Kuus (Kawasaki). Seenioride klassis võitis Tihemetsa krossi lätlane Janis Mironovs, teiseks tuli venelane Maksim Bublikov ja kolmanda auhinna vääriliselt kihutas Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi.

Õrnema soo võidukihutamisel pidi pärnulanna Agnes Võsanurm leppima neljanda kohaga. Pjedestaali hõivasid Teele Raja (HRC Racing Team), Karleen Randver (Otepää MK) ja Krissu Konoplitski (Sõmerpalu MK).

TOP200 karikasarja järgmine etapp sõidetakse 3. augustil Räpinas Linte krossirajal.