Üprausid tõusid Läti meistrivõistlustel poodiumile

Kristo Niglas
, Reporter
Perekondlikus arvestuses tulid Üprausid teiseks.
Perekondlikus arvestuses tulid Üprausid teiseks. Foto: Jasmiin Ypraus #64 Facebook

Nädalavahetusel toimus Saulkrastis Läti jetimeistrivõistluste 4. etapp, mis tänu merele ja tuulele oli tulvil üllatusi.

Pärnakas Jasmiin Üpraus võistles seekord kolmes võistlusklassis ja kokku tuli tal kuus võistlussõitu. Ski Ladies GP1 klassis lõpetas ta mõlemad sõidud esimesena, seljatades mulluse maailmameistri.

Ski GP2 avasõit ei alanud kahjuks meelepäraselt ja stardisirge kokkupõrke tagajärjel alustas Üpraus sõitu viimaselt kohalt. Teises sõidus oli ta teine ja üldarvestuses tubli kolmas koht.

Ski GP1 sõidud olid kohati väga tasavägised ja põnevad. Seekord saavutas pärnakas kokkuvõttes neljanda koha.

Võistlustules oli ka Egon Üpraus, kes võistles Ski Veteran GP1 arvestuses ja tuli nii mõlemas sõidus kui kokkuvõttes teiseks.

Perekondlikult saavutasid Üprausid teise koha.