Annetekoda ootab Pärnumaa talente

Annetekoja looja ja eestvedaja on ooperilaulja ja kultuuritegelane Pille Lill.

FOTO: Eesti Kultuuri Koda

Laupäeval oodatakse Pärnu-, Lääne- ja Hiiumaa andekaid inimesi osalema Kõmsi rahvamajas toimuva konkursi Annetekoda eelvoorus.

Kõik Pärnumaa igas eas elanikud on oodatud konkursil esitlema oma loomingut ükskõik millisel erialal (rahvakunst, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, kunst, tants, luule jm). Talendijaht on mõeldud nii neile, kes juba tegutsevad mõnes valdkonnas, kui neile, kes eri põhjustel pole siiani saanud oma annet avada. Kõigil avaneb võimalus tutvustada end laiemale publikule kas üksikesinejana või koos teistega.

“Andekatele inimestele väljundi leidmine on vajalik Eesti laiapõhjalise kultuuriruumi rikastamiseks ja talendipoliitika kujundamiseks selle kõige laiemas tähenduses. Oma riigi väiksuse pärast ei saa me lubada, et ühegi inimese anne jääks tähelepanuta," rääkis Eesti kultuuri koja esinaine ja Annetekoja konkursi ellukutsuja Pille Lill.

Sel suvel alguse saanud konkurss-festivali Annetekoda korraldavad Eesti kultuuri koda ja Pille Lille muusikute fond. Eelvoorud toimuvad kogu Eestis. Lõppesitlus-finaal aga tuleb oktoobris Eesti muusika- ja teatriakadeemia vast avatud kontserdimajas.

Lääne-Eesti eelvooru saab end registreerida meilil tegevjuht@kultuurikoda.eu või tulles kohapeale. Rohkem infot näeb veebilehelt  www.kultuurikoda.eu.  

Annetekoja patroon on Anne Veski. 

Tagasi üles