Motosportlased kihutasid pjedestaalile

Pärnu piiga Loree Roots kihutas Pühajõe krossil teise auhinna vääriliselt.
Pärnu piiga Loree Roots kihutas Pühajõe krossil teise auhinna vääriliselt. Foto: Rauno Kais

Pärnumaa võidusõitjad teenisid motokrossi TOP200 karikasarja eelviimasel etapil Toilas Pühajõe rajal kolm auhinda.

Kõige kiiremate meeste MX Open A klassis oli kahe sõidu kokkuvõttes parim Venemaa sportlane Vjacheslav Golovkin, järgesid Aleksei Vinogradov Narvast ja Aron Lenzius (Äksi39 Team).

Harrastajate B-klassis saavutas Sander Luik Pärnu motoklubist kolmanda koha, etapi võitis Ivo Laur (Linnamäe MK) ja teiseks tuli Siim Palatu (Sõmerpalu MK). Üle 50aastastest seenioridest oli kiireim Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi, teise koha sai idanaaber Maksim Bublikov ja kolmas oli Andrus Kiskonen Kohilast. Õrnema soo motosportlaste konkurentsis pani oma paremuse maksma Kadri Ehamäe (Redmoto Racing), teise auhinna teenis Loree Roots Pärnu motoklubist ja pjedestaali madalaima astme hõivas Teele Raja (HRC Racing Team).

TOP200 sarja viimane etapp sõidetakse 21. septembril Maardu krossirajal.