Noored purjetajad jahtisid Pärnumaa meistrimedaleid

Pärnumaa meistrivõistluste kulda, hõbedat ja pronksi jahtis kolmes paadiklassis kokku 35 sportlast. Foto: Pärnu jahtklubi

Pärnumaa svertpaadipurjetajate meistrivõistlustel startis kolmes paadiklassis 35 roolimeest.

Kõige nooremate merekarude Optimisti klassis võitis kaheksa sõidu kokkuvõttes tiitli Andrias Sepp, hõbemedalile purjetas Angeliina Maria Isabel Õunap ja pronksi pälvis Martin Rahnel. Esikolmikule järgnesid Laura Marii Taggu, Erico Tent ja Angus Aarna Ant. Kuni 12aastaste konkurentsis oli parim Rahnel, teiseks tuli Tent ja kolmanda auhinna sai Emma Mia Kaar.

Zoom8 klassis pani oma paremuse maksma Lisbeth Taggu, järgnesid Karel Ratnik ja Pert Salundi. Laser 4,7 klassis ei andnud piigad poistele sõnaõigust: pjedestaali kõrgeima astme hõivas Nele Leit-Teetlaus, teise auhinna vääriliselt seilas Johanna Taggu ja kolmandaks tuli Liise Väliste.

Järgmisel nädalavahetusel seilavad noored roolimehed Lohusalus Eesti meistrivõistluste eelviimasel etapil.