Esimesel koolipäeval sirutavad kooliteed alustavad õpilased käed aabitsa järele
Lisatud 1. klassi nimekirjad

Audru kooli esimese klassi klassijuhatajad Kaja Nurk (vasakul) ja Ene Alunurm on kooli alguseks valmis ja ootavad juba 2. septembrit, kui kooliteed alustab 37 kooliuusikut, kelle jaoks on juba valmis pandud koolikotid ja laual ootavad aabitsad.

FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimees

Peagi algab või osas koolides on juba alanud õppeaasta, mis tekitab palju ärevust ja põnevust, eriti neil, kel tuleb esimest korda koolitee ette võtta.

Esimene koolipäev on paljudes peredes pidupäev olenemata sellest, kas laps läheb esimesse klassi või on kooliteed käinud juba aastaid. Kindlasti meenutavad sel päeval vanemadki oma kooliaega.

All on toodud Pärnumaa kooliuusikute esmased nimekirjad. Nimistu ei ole täielik, kuna kõik lapsevanemad ja koolid ei soovinud nimesid avaldada.

Kihnu vald

Kihnu kool

Airon Havik

Jan Karjam

Nijole Krušinskaite

Hebe-Ly Lehola

Kene-Ly Lehola

Hedi Vesik

Klassijuhataja Evi Tõeväli

Saarde vald

Kilingi-Nõmme gümnaasium

1.a klass

Kristella Aasala

Kaspar Kingissepp

Abigail Kukke

Kenert-Allar Kusmin

Lorete Lensment

Sören Liidres

Reili Lilleleht

Johann Lindov

Gregor Oriehov

Maribel Paimre

Kristjan Ristisaar

Rocco Rosenberg

Kaspar Rätsep

Minna Tammist

Joonatan Vapper

Kelli Vill

Klassijuhataja Eha Kipri

1.b klass

Kris Kaljula

Ramon Kivisild

Jan-Henri Laidla

Egon Lensment

Johannes Mägi

Margaret Priilinn

Emily Ruus

Dayron Sutt

Lisandra Tomp

Krister Toomla

Teet Torop

Stella Tugedam

Ott-Sander Vilinurm

Kristen Vilistus

Klassijuhataja Reine Klettenberg

Surju põhikool

Annabell Ehrstein

Lisandra Heljas

Marvin Juust

Sandra Juust

Lorette Koger

Mirko Gustav Kosenkranius

Revon Remmel

Berit Sults

Elisabeth Virkus

Klassijuhataja Kristi Tamm

Häädemeeste vald

Häädemeeste keskkool

Janno Brunfeldt

Aleksander Fiks

Merki Juninen

Johanna Kallas

Sandra Kalmet

Bairon Moora

Uku Siigla

Klassijuhataja Ele Linkmann

Metsapoole põhikool

1. klassi ei lähe tänavu ühtki last.

Uulu põhikool

Kooliteed alustab 20 õpilast.

Klassijuhataja Evelin Tamm

Tahkuranna lasteaed-algkool

Otto Alviste

Rosanna Jaaniste

Kai Elisabeth Kaldas

Kristjan Markus Konsap

Miia Masso

Mia Marii Mäger

Joosep Toots

Klassijuhataja Anu Alloja

Tori vald

Are kool

Anni Alamaa

Loore-Eliis Ammussaar

Jorkke Ao

Karl Martin Braanaas

Stig Hiiemäe

Jan-Erich Kõnnusaar

Daria Loreen Lindvest

Maribel Lusik

Maribel Malm

Mattis Niine

Oscar Närep

Kaspar Padumets

Steven-Markus Teor

Maribel Tuisk

Mia Vaik

Klassijuhataja Marge Mölder

Sauga põhikool

Aabitsa saab 24 last.

Klassijuhataja Silja Heinsalu

Sindi gümnaasium

1.a klass

Mairold Alavere

Mia-Carolina Aunapuu

Herman Hindreus

Ott Huudi

Ketlin Kampus

Maximus Kurm

Roberto Kutšernjuk

Kristina Käämer

Mia-Carola Mere

Margret Prost

Anett Alondra Pukk

Angela Riiet

Hele-Liise Ring

Gertu Roosmaa

Yuanna Roots

Siim Saariste

Klassijuhataja Naima Soosaar

1.b klass

Deondra Camille Kadak

Andro Kalda

Geron Kikas

Hendrik Krünberk

Heleene Lankov

Hedvig Lokutšievski

Sander Maripuu

Gevin Metsaveer

Jete-Marie Mäesalu

Keven Parts

Christen Peterson

Henry Poll

Patrick Pusse

Rasmus Rand

Bärbel Tomson

Jasper Tomson

Kristo Trummal

Hinno Vaargas

Klassijuhataja Merike Lilleleht

1.d klass

Robin Tammai

Klassijuhataja Ester Lebedeva

Tori põhikool

Erast Didier

Andri Hermas

Taivo-Rain Huik

Karel Jõendi

Ruudi Kallaste

Sandra Kast

Ketlin Kruusmägi

Raili Kurm

Ander Lumijõe

Marlon Mitt

Oliver Müller

Eliise Prikk

Lili-Hanna Põlluäär

Noraliisa Rõigas

Helena Sooniso

Kervin Tarn

Henri Tõnismäe

Mariliis Usin

Johanna Vinkler

Rein Õun

Klassijuhataja Tiina Tominga-Ergezinger

Lääneranna vald

Koonga kool

Madis Viljak

Klassijuhataja Sirje Nõmm

Kõmsi lasteaed-algkool

Meriliis Meriniit

Carolyn Rand

Klassijuhataja Annika Kukk

Lihula gümnaasium

Ketely Alpius

Piia Kruusamäe

Karl-Markus Kärp

Ats Laos

Marleen Lend

Emma Lobjakas

Lotte Lomp

Rasmus Luist

Genert Mander

Pärtel Põhako

Marius Põld

Lisandra Rahkemaa

Rando Rahkemaa

Marleen Takk

Johanna Tšekenjuk

Klassijuhataja Inna Esko

Lõpe kool

Armin Allik

Markus Hindrimä

Armin Kaas

Kreete Liisa Kangur

Morris Pikkmets

Klassijuhataja Anu Kaljuvee

Metsküla algkool

Kooli läheb kolm õpilast.

Varbla kool

Kooliteed alustavad Ketlin, Lisette, Risto ja Romet.

Klassijuhataja Urve Selberg

Virtsu kool

1. klassi minejaid ei ole.

Põhja-Pärnumaa vald

Pärnu-Jaagupi põhikool

1.a klass

Stiven Jakson

Lydia Rosalie Jõesaar

Adeele Kukk

Lilian-Lisette Kumel

Ryan Käsper

Adriana-Ly Liin

Sandra Looring

Kaur Lääts

Mattias Mölder

Kristar Palmiste

Ben-Johann Pärtel

Sebastian Simson

Emili Urb

Merili Urb

Germo Vaher

Astrid Virnhoff

Klassijuhataja Anneli Sassor

1.b klass

Andra Kaljur

Kendra Kappak

Robin Kappak

Ander Karjus

Hugo Krapivin

Maria Kruusmann

Johanna Kullimaa

Aileen Laan

Andreas Matt

Oskar Mets

Uku Mirme

Lisethe Pikkor

Grete Raidma

Roland Rannamees

William Alexander Saarniit

Helerin Sai

Sandra Arabella Suharov

Klassijuhataja Ursula Kumel

Libatse lasteaed-algkool

1. klassi ei lähe ühtki last.

Vahenurme lasteaed-algkool

1. klassi ei lähe ühtki last.

Vändra gümnaasium

Aulis Elvet

Ketlin Esula

Veronica Fast

Piia Haugjärv

Karolin Jürvetson

Gregor Kaasma

Mairon Karu

Riti Kiveste

Teele Kuusk

Sandra Lääts

Meriliis Merevits

Enely Mägisalu

Uko Nugis

Mia Marii Ollino

Robin Ostra

Oskar Perner

Lisandra Põder

Gregor Randmäe

Ellerin Rõõmusaar

Gerda Saal

Sander Sarapik

Romiina Sutt

Enriko Tamm

Steven Tammai

Kirke Vellemäe

Dominick Üksaar

Klassijuhataja Ene Kitsnik

Tootsi lasteaed-põhikool

Arabella-Anita Allikas

Philipp Blande

Grethel Meerents

Mehto Mäe

Renita Odem

Krister Reilend

Märten Reinthal

Alina Vaarmann

Emily Veeber

Klassijuhataja Tiia Balent

Juurikaru põhikool

Kevin Adamberg

Agnes Juro

Christian-Robin Rogenbaum

Jannar-Ottmar Rullingo

Andres Tiismaa

Klassijuhataja Sirje Paberits

Pärnjõe kool

Rasmus Aalmaa

Kristo Killomets

Grethel-Elysia Pilv

Rebeka Raik

Klassijuhataja Merle Naser

Kergu lasteaed-algkool

Lisette Maria Kivi

Cenneth Kulbok

Liinu Mäe

Stiina Novikov

Sven Novikov

Elise Liina Pernik

Aleksandra Piits

Sven-Markus Reinbach

Anželina Tšetško

Klassijuhataja Tiina Lelov

Pärnu linn

Vanalinna põhikool

1.a klass

Keitlyn Armuand

Adriana Dreimann

Angelina Dreimann

Kertu Jaani

Anett Joa

Brennon Kaasik

Ardo Kasesaar

Ruuben Koppel

Loore Laanemets

Joosep Laes

Selena Samia Laineste

Saskia Lepp

Ranar Liitmaa

Kasper Jaan Liiv

Hannes Link

Emma Martinson

Katariina Heleene Muliin

Melany-Marii Palu

Ronan Popov

Reimo Rohtla

Elizabeth Saksing

Hans-Erich Sarapik

Elli Soosaar

Henri Tõnissoo

Elias Joonatan Virta

Klassijuhataja Anne Kaare

1.b klass

Mia-Loree Arusaar

Säde Grauberg

Iiris Hokkonen

Markus Joa

Helina Kangur

Ella Karp

Kiandra Klimov

Gregor Kuldma

Samer Laanemets

Herman Liivak

Lisanne Lipp

Lasse Martin

Henri Daniel Masing

Rasmus Meresaar

Aaron Metsa

Liselle Oja

Jasper Pajus

Kenneth Pajusaar

Merit Pull

Kiara Randoja

Artur Roodus

Mirjam Talisoo

Hugo Richard Vallau

Isabel Veedla

Mia-Cristella Vuori

Klassijuhataja Piret Preimann

1.v klass

Anna-Ingram Aas

Joosep Raidal

Ramon Sillaots

Jako Johannes Vaher

Rihard Õis

Klassijuhataja Kristina Uuemäe

Kuninga tänava põhikool

Kooli läheb 52 õpilast.

Klassijuhatajad Kristi Treial, Kadri Vaher ja Liis Vigla

Rääma põhikool

Kooli läheb 60 õpilast, tööd alustab kolm klassi.

Raeküla kool

1.a klass

Tristan Eric Aomere

Angeline Filippov

Steven Hansschmidt

Lizann Ilula

Harles Jaanson

Rasmus Kurtsev

Jürgen Kuusk

Marten Leppik

Tristan Liiv

Hugo Maide

Martin Maide

Ott Murd

Leona Paja

Morten Panov

Jan-Hendryk Pärnat

Lily Lauren Raudsepp

Melissa Roosipuu

Delisa Sild

Remi Sinikas

Milana Smirnov

Egon Vaabel

Klassijuhataja Katrin Soomets

1.b klass

Karl Grossberg

Christella Marie Harjaks

Mihkel Juurikas

Frederik Jõepera

Lisanna Kasenurm

Gleeri Kašankin

Kermo Koppel

Sören Köösel

Liselle Lelle

Kirsi Lumberg

Laura Ojamaa

Kris Leander Randmaa

Hiie Reile

Adrian Rozbaum

Romet-Andreas Siigla

Sebastian Simberg

Ketryn Tallinn

Mädlin Tolli

Karmo Tolsting

Johanna Toots

Teodor Treial

Klassijuhataja Kritty Lääts

Vabakool

Otto Artel

Anette Mirell Harjula

Sverre Jürgenson

Kiira Kaldmäe

Emil Loode

Aurora Garcia Lünekund

Joosep Jako Meister

Kustav Jakop Meister

Rupert Morrisson

Maria Arabella Mumma

Andreas Pallo

Simmo Jasper Pettai

Mattias Proos

Stig Saamuel Puusepp

Rasmus Ville Rang

Mirgo Tann

Tuule Veetamm

Jakob Visnapuu

Klassijuhataja Pille Avamets

Tammsaare kool

1.a klass

Makar Alisijevitš

Darja Buz

Arseni Iltšenko

Jegor Jessaulov

Aleksei Khrulenko

Alisa Kozejeva

Andrei Maksimov

Jaroslav Potihhonin

Selena Viktoria Simane

Veronika Sušenitsa

Adelina Zadorožnaja

Arsenii Zubakin

Vinita Tali

Klassijuhataja Alla Vesselova

1.k klass

Emilija Buman

Darja Dašitševa

Ruslan Fedotov

Nikolas Janis

Brian Sebastian Jukola

Jekaterina Maltšenko

Alexandra Mjassojedova

Jevgenia Mjassojedova

Sofia Motorina

Daniel Zadunaiski

Aleksandr Varõpajev

Klassijuhataja Irina Gontšaruk

1.b klass

Eleri Andreson

Dominic Itter

Maia Jatskus

Mia Kahu

Johannes Kiri

Trevor Kivihall

Kristofer Koor

Aron-Günther Langi

Katariina Luks

Hugo Maasikas

Roco Maasikas

Ellinor Martin

Armen Metsoja

Emma Mesi

Tanel-Marcus Odem

Sten-Rome Sillaots

Arabella Sulg

Carl-Rihard Vaargas

Klassijuhataja Annika Kersalu

1.c klass

Kooli läheb kaks õpilast.

Klassijuhataja Marge Õunap

Waldorfkool

Leander Teodor Chiswell

Jonas Kanarbik

Oliver Kesa

Kimberly Kosk

Olle Oskar Lahe

Roland Lehiste

Pääsu Lille

Anette Luige

Teili Niglas

Johanna-Liisa Paikla

Kätriin Pärnmaa

Lenne Põder

Mihkel Rand

Tambet Sarapu

Ruuben Sillaots

Noora Soomets

Õpetaja Grete Niinemäe, abiõpetaja Laura Toomast

Ülejõe põhikool

1.a klass

Aabitsa saab 26 last.

Klassijuhataja Maret Hansalu

1.b klass

Kooliteed alustab 26 last.

Klassijuhataja Jaana Järv

1.c klass

Kooli läheb 25 last.

Klassijuhataja Helen Põbo

Mai kool

1.a klass

Marius Aringo

Aurel Geodor Aunis

Marat Baranov

Raven Ehrlich

Mia Einla

Silver Golov

Eleanor Jõekäär

Elis Jõerand

Aleksandra Kaevand

Heikko-Hellis Kass

Karola Kašulin

Sebastian Kronbergs

Samantha Kurm

Hanna Mia Laasma

Keron Laud

Rändi Lõhmus

Laur Marten Meibaum

Elenor Mengel

Karl Põhako

Harald Põldma

Aron Rea

Reimo Reivelt

Aleksander Saar

Sebastian Salumäe

Arina Somova

Elis Marie Troon

Gabriel Truks

Sireli Vabson

Klassijuhataja Enel Telve

1.b klass

Isabella Filippova

Kristina Grinko

Kaspar Harjakas

Cristofer Juurik

Deisy Kinks

Säde Laanepõld

Adrian Lahe

Hannaliise Lank

Delisa-Maria Leis

Rihanna Madisson

Delisa Mikk

Mattias Mitt

Karl-Eric Mägi

Lisanna Ott

Agris Kairon Peters

Carl-Eric Piibar

Mari Puju

Elisabeth Saare

Kris Konrad Saaron

Rikho-Raigo Savimaa

Janeli Taavel

Hendrik Tegova

Kadri-Lii Tehu

Adrian Timberg

Andry Tunder

Aiten Vesingi

Klassijuhataja Ülle Lainväe

1.c klass

Trevor Hirtentreu

Liana Ivanova

Sofia Ivanova

Sander Jaanson

Siim Jürisaar

Sten Kiigajaan

Karola Liis Kodasma

Käthrin Kohv

Berit Kuru

Liisi Kuusik

Andreas Lillemaa

Remo Marfin

Gregor Noormets

Raido Oja

Henry Otsus

Egert Pahlberg

Tristan Põldme

Emily Raba

Liisa Suvi

Eliis Tolli

Olivia Toom

Mairold Thor Traks

Andre Uisk

Lemmi Veber

Klassijuhataja Tuliki Olli

Pärnu toimetulekukool

Kooliteed alustab viis last.

Jõõpre kool

Mia Lisandra Bagdasarjan

Janely Erikson

Rizel Kim-Ho

Mari-Liis Laneman

Martin Ojala

Madleen Orav

Airi Peterson

Rasmus Rits

Rico Sõber

Mairon Toomast

Karro-Markku Troškin

Mia Tšetšin

Steven Vainomäe

Artur Vainult

Johanna Verpson

Klassijuhataja Ena Mägi

Audru kool

1.a klass

Marlon Arik

Nelely Goldberg

Mart Hansen

Kristjan Chad Karpin

Risto Link

Mart Linke

Liisbeth Luhtoja

Janeliis Lünekund

Kertu Orasmäe

Kristin Pass

Carolus Magnus Pärk

Rene Raku

Karl Gustav Rubin

Karoline Seppik

Kaire Sõber

Romer Tiron

Armin Tuka

Kristo Viidas

Klassijuhataja Kaja Nurk

1.b klass

Johanna Hänni

Aleks Kruusmaa

Kaspar Kuura

Brita Leas

Sedric Lebin

Marye Lepp

Ristjan Liivrand

Betke Luukas

Klaus Mikael Markkula

Joosep Ollino

Joosep Paat

Roko Johan Pelisaar

Kristjan Pärnpuu

Deni-Stig Rea

Mona-Mia Rünk

Sirena Saunanen

Mattias Tee

Merily Tärn

Roman Visnapuu

Klassijuhataja Ene Alunurm

Lindi lasteaed-algkool

Maureen Väljas

Klassijuhataja Kaire Kiivit

Tõstamaa keskkool

Kooliteed alustab seitse õpilast.

Paikuse põhikool

1.a klass

Erik Eeskivi

Emily Elbing

Silver Haava

Georg Heinmets

Emma Jürisoo

Karen Kask

Jarek Kiirats

Karl Otto Käärats

Anete Lemvald

Randon Mändla

Jan Rudolf Palmiste

Kristelle Panfilova

Andrian Romantšuk

Kenneth Sinisalu

Keron Soosaar

Saskia Sopp

Heleri Susi

Jakob Sutt

Rihanna Tõnissaar

Keira Tuisk

Karmen Uibo

Aleksandra Uustamm

Ralf Uustamm

Theresa Uustamm

Klassijuhataja Kristiina Volt

1.b klass

Kertu Allika

Krete Allika

Emili Aumeister

Trinity Lea Hunt

Jan Johann Kartau

Kirill Kilievoi

Krisander Kruusa

Grethel Luup

Marleen Maidre

Mirtel Mihhotin

Lisethe Murumaa

Romet Möldre

Harald Nisuma

Aron Paimre

Emily Poolakese

Jesper Pärn

Johann Rohtla

Silver Suvorov

Kristofer Johan Sõrmus

Kert Tahker

Reliis Uibomäe

Lisandra Viik

Oskar Vunk

Werner Väljamäe

Klassijuhataja Lisabet Roos

1.c klass

Joannes Alas

Andra Albert

Uku Apsalon

Romet Hallik

Helina Hanson

Emma Marie Käärats

Cassandra Kajastu

Joosep Kaljuvee

Kaspar Kimmel

Elena Kohv

Kristofer Korp

Emma Landing

Kaur Metsnik

Kaspar Milvek

Lisandra Oja

Kätriin Priivits

Georg Rahusaar

Madly Rohelsaar

Sander Sildver

Lisanna Soop

Adele Suurhans

Kendra Uibomäe

Kenert Valgenberg

Klassijuhataja Tiiu Timberg

Tagasi üles