Eesti meister täiendas ridu kohvimaa ründajaga

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Copy
Pärnu võrkpalliklubi värbas algavaks hooaajaks nurgaründaja posutsioonile mullu Hispaania meistriliigas Melilla tiimis mänginud 30aastase brasiillase Najari Fernandes Oliveira Carvalho.
Pärnu võrkpalliklubi värbas algavaks hooaajaks nurgaründaja posutsioonile mullu Hispaania meistriliigas Melilla tiimis mänginud 30aastase brasiillase Najari Fernandes Oliveira Carvalho. Foto: Erakogu

Pärnu võrkpalliklubi värbas algavaks hooaajaks nurgaründaja positsioonile mullu Hispaania meistriliigas Melilla tiimis mänginud 30aastase brasiillase Najari Fernandes Oliveira Carvalho.

Pärnu võrkpalliklubi mänedžeri Reio Tilga sõnutsi valiti 198sentimeetri pikkune kohvimaa mängumees, kes enne Hispaania tiimiga liitumist lõi kaasa Brasiilia Superliigas, videode põhjal.

“Tal on tugev löök ja hea blokk,” kommenteeris Tilk Pärnu meeskonnaga liituva Carvalho tugevusi, mis pärnakatele silma jäid.

Brasiillane ühineb meeskonnaga järgmisel nädala lõpul. Kas ta Võrus toimuval Gutmanni mälestusturniiril platsile pääseb, pole veel teada.

“Ta jõuab siia vahetult enne Võru turniiri. Meeskonnaga ta enne koos harjutada ei jõua,” märkis Tilk.

Pärnu võrkpallimeeskond otsib oma ridadesse veel keskblokeerijat. Selle ampluaa mängija palkamine sõltub mänedžeri sõnutsi eelarve kokku saamisest.

“Saame palgata selliseid mängijaid, keda meie rahakott lubab,” ütles ta. “Mõned mängijad on silmapiiril, peame varsti valiku tegema.”

Tilk rääkis, et klubi eesmärk on kokku saada sama suur eelarve kui eelmisel hooajal ehk 220 000 eurot ja mängida medalile. “Eelarve päris koos veel ei ole, aga seis on tunduvalt parem kui suvel,” selgitas ta, täpsustades, et puudu on veidi vähem kui viiendik.

Tagasi üles