Heas hoos pärnakad tulid kaks korda kaotusseisust välja ja alistasid vähemusse jäänud vastase

Pärnu jalgpalliklubi meeskond on võitnud viis mängu järjest.
Pärnu jalgpalliklubi meeskond on võitnud viis mängu järjest. Foto: Lilli Tölp

Pärnu jalgpalliklubi meeskond jäi esliiga B-tasandi turniiri 27. voorus Keila vutiklubi vastu kaks korda kaotusseisu, kuid võttis pärast vastaste kümnekesi jäämist kindla võidu.

Eelmises neljas mängus võidurõõmu tunda saanud Igor Prinsi hoolealused jäid koduväljakul Keila meeskonna vastu juba viiendal minutil Ralf Friedemanni värava järel kaotusseisu, ent Aleksander Algo tabamus poolaja keskel tõi tabloole viiginumbrid.

31. minutil kanti Friedemanni kontole juba teine värav ja vaheajale mindi Keila tiimi juhtimisel.

Garderoobist tulles oli pärnakatel vastus varuks ja vastasmeeskonna mängija Tiit Tikenbergi abiga seati juba teisel mänguminutil taas jalule viik.

Enam Keilale sõnaõigust ei antud ja pärast 56. minutit, kui teise kollase kaardi teenis Kristjan Jürgenson, panid pärnakad oma paremuse maksma: Risto Pärnat lõi 62. minutil penalti ja veerand tundi enne lõpuvilet vormistas oma meeskonna 4:2 võidu.

Pärnu jalgpallklubi on turniiritabelis neljandal kohal. Tabelis kolmandal kohal paiknev Vändra Vaprus kohtub 27. vooru mängus homme võõrsil Paide Linnameeskonna U21 esindusega.

Pärnu jalgpalliklubi tiimi järgmine vastane on liiga liider Nõmme United, kellele sõidetakse külla 14. septembril.