Reena Pärnat alistas Puiatus kõik konkurendid

Pärnu Postimees
Pärnu vibulaskja Reena Pärnat võitis Viljandimaal Puiatu Cupil esikoha.
Pärnu vibulaskja Reena Pärnat võitis Viljandimaal Puiatu Cupil esikoha. Foto: Erakogu

Naiste sportvibu võistlusel, kus 70 meetri kaugusel asuvasse märklauda lasti 144 noolt, sai Pärnat kirja 1286 silma, mis andis 1279 punkti kogunud Laura Nurmsalu ees esikoha. Pärnati ja Nurmsalu tulemused oli Puiatus nii heast klassist, et sellega oleks nad pääsenud poodiumi kõrgematele astmetele ka meeste arvestuses, kus viljandlase Martin Risti võidutulemus oli 1275 silma.

Meeste võistlusel saavutas Pärnu vibuklubi Meelis värve kandnud Eimar Kukk 1189 silmaga viienda koha.

Naiskadettide sportvibu sõistlusel teenisid kaksivõidu Pärnu vibuklubi Meelis esindajad: esikoha vääriliselt tabas märklauda 1125 silma kirja saanud Hanna Mariann Johanson, 1019 lasknud Kertu-Liseth Järvesaar tuli teiseks.

Sportvibu poiste noorteklassis, kus märklauga lasti 72 noolt, jõudis pärnakatest poodiumile Kirill Golikov, kelle tulemuseks märgiti 608 silma. Esikoha saanud Patrick Järve Viljandist lasi 653 ja hõbeda pälvinud Andres Sarapuu 651 silma.

Sportvibu tüdrukute noorteklassis sai 591 silma lasknud Elli Sõrmus kolmanda koha viljandlannade Liisa Kivilaane (598) ja Hanna Alice Haavapuu (596) järel.

Naiste plokkvibu võistlusel, kus 50 meetri kauguselt lasti märklauda 144 noolt, oli Pärnu Meelise klubi esindaja Margit Sand (946) tartlase Emily Hõimu (1384) järel teine.