Eesti meister palkas Brasiilia tippklubi mehe, teine kohvimaa poeg saadeti koju tagasi

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Copy
Pärnu võrkpalliklubi tiimiga liitunud 26aastane ja 207sentimeetrine Kock mängis seni Brasiilia tippklubi Sada Cruzeiro Vôlei ridades.
Pärnu võrkpalliklubi tiimiga liitunud 26aastane ja 207sentimeetrine Kock mängis seni Brasiilia tippklubi Sada Cruzeiro Vôlei ridades. Foto: Pärnu võrkpalliklubi

Pärnu võrkpalliklubi meeskonnaga liitus Brasiilia temporündaja Eder Levi Kock, tema kaasmaalane Najari Fernandes Oliveira Carvalho, kes oli Pärnu tiimiga kaks nädalat, saadeti koju tagasi.

26aastane ja 207sentimeetrine Kock mängis seni Brasiilia superliiga tippu kuuluva Sada Cruzeiro Vôlei ridades, tulles lõppenud hooajal meistrivõistlustel pronksile. Kolmel eelmisel hooajal võitis ta aga Brasiilia meistritiitli.

Kocki auhinnakapis on 2015. ja 2016. aasta klubide maailmameistri karikaski, kui Sada Cruzeiro alistas Kaasani Zeniidi.

2012. aastal tuli Kock Brasiilia koondisega U23 vanuseklassi maailmameistriks.

Pärnu meeskonna mänedžer Reio Tilk ütles, et Pärnu meeskond vajas tugevat mängijat ja kuna Kockil lepingut ei olnud, õnnestus ta suvepealinna kutsuda.

Pärnu meeskonna peatreeneri Avo Keele sõnutsi on videote põhjal jäänud uuest tempomehest tipp-topp mängija mulje. “Videotes olid väga kõvad mängud,” märkis peatreener.

Tagasi üles