Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Riigikogu liikme Annely Akkermanni küsimus peaministrile

2 min lugemist
Riigikogu liige Annely Akkermann tunneb muret mida valitsus koos maanteeametiga võiks teha väikesaarte loomade transpordimure lahendamiseks. FOTO: Urmas Luik

Väikesaarte kogukondade esindajad kohtusid umbes kuu aega tagasi Manijas. Valitsuse liige Jaak Aab võttis sellest kohtumisest osa. Kui Eestis üldiselt arvatakse, et maanteeamet peaks võimaldama ja korraldama ühendust saartega, nii et saareelanikud saaksid mööda ujuvat maanteed mandrile, siis väikesaarte kogukonnad on tähelepanu alt välja jäänud. Väikesed paadid käivad ja ­saareelanikel on endal väikepaadid, et ise mandril käia.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Aga arvatakse, et saarte looduslikke kooslusi tuleks hool­dada loomade abil. KIKi projektidega on väikesaartele viidud kümneid loomi, kes on kasvanud 100pealisteks karjadeks, aga kätte neid enam ei saa. Kas valitsus koos maanteeametiga võiks lahendada väikesaarte kogukondade ja nende loomade transpordimure? Jutt käib ikkagi niisugustest tonnistest pullidest.

Vastab peaminister Jüri Ratas:

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto