Vändra ja PJK ajasid tabeliseisu teravaks

Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: Kristel Lepik

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond alistas esiliiga B-tasandi turniiri 31. voorus Nõmme Kalju U21 tiimi, nüüd on Vändra tiimil tabelis vastastega sama arv punkte ja nad tõusid kolmandaks. Pärnu jalgpallimeeskond sai napi kaotuse Viimsi tiimilt, kes läks pärnakatest tabelis mööda.

Vändra meeskond haaras nõmmekate vastu eduseisu juba üheksandal minutil, kui värava sai kirja Ronek Saal. Poolaja viimasel minutil suurendas Martin Pärn edu veel ja vormistas teise poolaja lõpus 3:0 võidu.

Viimsi JK ja Pärnu jalgpalliklubi meeskond panid väravate tulevärgi püsti avapoolajal: 16. minutil asus kodus mänginud Viimsi tiim juhtima, kaks minutit hiljem viigistas Risto Pärnat penaltipunktilt ja avapoolaja viimasel minutil viis Guido Kutser Viimsi meeskonna uuesti juhtima.

Teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud ja nii lõppes matš Viimsi meeskonna 2:1 võiduga. Pärnakad mängisid tunni kümnekesi, sest 29. minutil sai meeskonna kapten Jevgeni Novikov vägivaldse käitumise eest punase kaardi.

Vändra satsi järgmine mäng on laupäeval Paide linnameeskonna U21 esindusega, Pärnu jalgpalliklubi meeskond võõrustab pühapäeval Tabasalu tiimi.