Suur pildigalerii: Pärnu pikima traditsiooniga jooksuvõistlus sai uued võitjad

Niidupargis 47. korda toimunud Pärnu pikima traditsiooniga klubidevaheline Kadrijooks sai uued võitjad, sest varem naistest kuuel korral võidutsenud Birgit Pihelgas ja meestest neljal korral parim olnud Karl Mäe ei osalenud ning kõrvale jäi eelmisegi aasta parim Timmo Jeret.

Nii kirjutati Kadrijooksu uute võitjate nimekirja sel aastal aastajooksu sarjaski võidutsenud Martin Tarkpea ja Anu Piiroja.

Parim klubi oli Altius, keda esindas 43 võistlejat. Edukaimaks treeneriks osutus Altiuse eestvedaja Romet Mihkels.

Tulemused

Mehed

3000 meetrit

1. Martin Tarkpea (Anu jooksutrennid, treener Anu Piiroja) 10.17; 2. Franko Reinhold 10.26; 3. Taavi Tammik 11.03.

Vanusegruppide võitjad

2006–2007: Tristan Erm (SK Altius, Romet Mihkels)

2004–2005: Ott Nõmm (JK Kalev,Aleksei Galkin)

2002–2003 Kevin Poljans (Pärnu aerutamisklubi, Tiina Hodakov)

2000–2001: Uku Kõrre (JK Vaprus, Taavi Midenbritt, Kalev Pajula)

Veteranid 40: Janos Usin (Anu jooksutrennid, Anu Piiroja)

Veteranid 50: Rainis Saar (Anu jooksutrennid, Anu Piiroja)

1000 meetrit

2008–2009: Karl-Eerik Sarapuu (KJK Kalev, Reeli Kaljund)

2010–2011: Kairon Arik (Anu jooksutrennid, Anu Piiroja)

2012–2013: Richard Šurõgin (JK Kalev, Aleksei Galkin)

 

Naised

1000 m

1. Anu Piiroja 3.31; 2. Viola Hambidge 3.36; 3. Kelly Ehavee 3.40.

Vanusegruppide võitjad

2012–2013: Janeliis Lünekund (Audru kool, Mati Puust)

2010–2011: Maria Emily Luik (SK Jõulu, Anu Taveter)

2008–2009: Kertrud Koni (KJK Kalev, Eva Kuningas)

2006–2007: Viola Hambidge (SK Altius, Romet Mihkels)

2004–2005: Kertu Luik (SK Altius, Romet Mihkels)

2002–2003: Kelly Ehavee (SK Altius, Romet Mihkels)

2000–2001: Piia Liisa Künnapas (Pärnu aerutamisklubi, Uko Kõrge)

Naised: Krista Puks (Anu jooksutrennid, Anu Piiroja),

Veteranid 35: Anu Piiroja (Anu jooksutrennid, Anu Piiroja)

Veteranid 45: Anu Taveter (SK Jõulu, Anu Taveter)

Pered

Neljaliikmelised pered: 1. Veskimägi (Lenne, Maarja-Helena, Katre-Maris, Lembe) 3554 punkti

Kolmeliikmelised pered: 1. Sarapuu (Piret Bart, Eerika, Karl-Eerik) 3979 punkti, 2. Arik (Elnora, Marlon, Kairon) 3379 punkti, 3. Luik (Madleen, Oliver, Marika) 3056 punkti.

Kaheliikmelised pered: 1. Žurbi (Alder, Nikita) 1553 punkti, 2. Strikholm (Peeter, Erik) 1446 punkti.

Andmed: klubi Tervisesport

Tagasi üles