MMi kuues mees paneb ette pagaripõlle

  • Kümnevõistluse tipptegijale meeldib väga küpsetada.
  • Janek Õiglane: “Umbes pool tundi pärast ebaõnnestunud ala on tühi tunne.
  • Pärnumaalase arvates oli Doha võistluspaigana alla igasugust arvestust.

Janek Õiglane (vasakul) ja Maicel Uibo pakkusid Dohas kergejõustiku MMil meeste kümnevõistluses kuhjaga häid emotsioone, mida kroonisid Uibo hõbemedal ja Õiglase kuues koht.

FOTO: Tairo Lutter

Äsja Katari pealinnas Dohas lõppenud kergejõustiku MMil kümnevõistluses kuuenda koha saanud Vändrast pärit Janek Õiglane ei saa suurvõistlusega veel lõpparvet teha: sel nädalal tahab ta täita Eesti meistrivõistlustel välja antud veksli ja küpsetada Virumaa Teataja ennustusvõistluse võitjale juustukoogi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

“Ehkki pole ma väga suur toidutegija, meeldib mulle väga küpsetada ja mu suur lemmik on juustukook, mis mul tavaliselt tuleb väga hästi välja. Lubasin Rakveres Eesti meistrivõistlustel Virumaa Teataja ajakirjanikule, et küpsetan kergejõustiku MMi ennustusvõistluse võitjale juustukoogi. Sel nädalal kavatsen lubaduse täita,” rääkis Dohas tänavusel neljandal kümnevõistlusel hooaja tippmargi püstitanud spordimees, kelle teada on tema küpsetisele päris tihe konkurents. “Lõpu eel oli vist kümmekonnal ennustajal võidušanss,” oli ta mitme tuhande kilomeetri kaugusel paralleelselt käiva mõõduvõtuga kursis.

Tagasi üles