P, 2.04.2023

Peavõit võttis Mirdi sõnatuks

Anu Jürisson
, kultuuritoimetaja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Noorte talentide konkursi Golden Rose esimese grand prix’ laulis välja pärnakate vokaalgrupp Mirt. Asendusliikmena oli seekord kambas Laura Junson (paremal).
Noorte talentide konkursi Golden Rose esimese grand prix’ laulis välja pärnakate vokaalgrupp Mirt. Asendusliikmena oli seekord kambas Laura Junson (paremal). Foto: Erakogu

Pärnakate vokaalgrupp Mirt jätkab aastat tõusulainel. Peale selle, et mais ilmus neil debüütalbum “Üle maa, üle vee” ja Mooste rahvamuusikatöötluste festivalil Moisekatsi Elohelü pälviti esitajate liidu eriauhind, võitsid nad Pärnus rahvusvahelisel festivalil Golden Rose nüüd grand prix’.

Mirdi lauljaid üllatas positiivselt see, et eri riikidest oli kohale sõitnud nii palju super häid soliste. “Mahukas ja hea tasemega konkurss oli küll. Oli ka tugevaid duette. Ansambleid, kus oleks nii palju liikmeid kui meil, aga ei olnudki rohkem,” avaldas ansambli teine sopran Merit Hirv­oja-Tamm.

Mirt on 2012. aastast Pärnus tegutsenud vokaalgrupp, kuhu praegu kuulub viis lauljat: peale Hirvoja-Tamme Piret Lilleste, Mari Holm, Elerin Karpin ja Reimo Kiisk.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles