Pärnu rehvilõhkujat pole ikka veel tabatud

Rehvi lõhkumises kahtlustatav isik vajab tuvastamist.

FOTO: Lääne Prefektuur/Video Kuvatõmmis

Pea poolteise kuu jooksul on Pärnus kümneid ja kümneid rehve lõigutud, kuid teo toimepanija on jäänud senini tabamatuks.

“Politsei saab jätkuvalt teateid lõhutud rehvidest Pärnu linna eri piirkondades,” rääkis Pärnu jaoskonna juhtuurija Kaire Konts. “Oleme saanud mitu teadet nii eelmise nädala lõpus kui sel nädalal. Rehve torgatakse läbi nii päeval kui öisel ajal.”

Uurija sõnade kohaselt on politsei on kogunud infot ja läbi vaadanud suurel hulgal kaamerate salvestisi, kuid paraku pole seni lõhkujat tabada õnnestunud.

“Rehvi läbitorkamine ei võta kuigi palju aega, mistõttu võib see jääda märkamatuks, kuid palume siiski inimestel olla tähelepanelikud,” sõnas Konts. “Kui teile tundub, et olete sattunud süüteo toimepanekule peale, tuleb sellest kohe teada anda numbril 112, et politsei saaks kiiresti reageerida.”

Politsei palub endiselt avalikkuse abi. 9. septembril kell 21.48 turvakaamera salvestisele jäänud isikut kahtlustatakse Pärnus autorehvide lõhkumises terava esemega. Kõigil, kes tunnevad ära videol oleva isiku, palutakse anda sellest teada meilil kristiina.hallimae@politsei.ee, helistades 444 6568 või 5343 5613.

Tagasi üles