Tallinna maantee ristmik ja Kesklinna sild suletakse liikluseks

Pärnu Kesklinna sild jaTallinna mnt–Rääma–Jannseni ristmik suletakse liikluseks reedel kell 20 ja avatakse esmaspäeval  kell 7.

FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu Kesklinna sild ja selle lähedal asuv Tallinna maantee, Jannseni ja Rääma tänava ristmik suletakse homme õhtul  liikluseks.

Ristmik ja Kesklinna sild suletakse reedel, 15. novembril kell 20 ja avatakse uuesti esmaspäeval, 18. novembril kell 7.

Samamoodi on järgmisel nädalavahetusel: sild ja ristmik lähevad kinni reedel, 22. novembril kell 20 ja avatakse esmaspäeval, 25. novembril kell 7.

„Kaalusime mitut võimalust, kuid ei näinud muud varianti kui liiklus nendel nädalavahetustel täielikult sulgeda,“ ütles linnavalitsuse liiklusspetsialist Toomas Tammela. „Ainsana on sõiduvõimalused tagatud liinibussidele ja operatiivsõidukitele.“

Kesklinna silla teatripoolsesse otsa pannakse reguleerija, kes autosid üle silla ei luba.

Teisele poole jõge pääseb Papiniidu silla kaudu, Vana-Pärnu ja Audru osavalla elanikel on mõistlik sõita Ehitajate ja Lennuvälja teed pidi. Bussiliiklus ja jalakäijate liikumistee jäävad samaks.

Ehitaja korraldab töö nii, et see bussiliiklust ei segaks, kasutades ajavahemikku, mis jääb hilisõhtuste ja varahommikuste busside vahele. Teetööd kestavad katkemata nii öösel kui päeval.

Tagasi üles