Kolinud pere hüljatud triibik Morgan otsib kodu

Merle Rallmann
, veebitoimetaja
Copy
Morgan elab koos teiste kassidega rahumeelselt MTÜ Seltskond Käppadel kassitoas Tootsis.
Morgan elab koos teiste kassidega rahumeelselt MTÜ Seltskond Käppadel kassitoas Tootsis. Foto: MtÜ Seltskond Käppadel

Kunagine kodukass Morgan, kes kaotas kodu omaniku välismaale kolimise tõttu, ootab Tootsi kassitoas head kodu.

Morgan sattus kassituppa seetõttu, et tema omanik otsustas kodumaa tolmu jalgelt pühkida, nooruke pereliige aga kolimisplaanidesse ei mahtunud. Nii tuli kolmeaastasel kassipoisil liituda kodu otsivate loomade armeega ja Morgan koliti mittetulundusühingu Seltskond Käppadel kassituppa Tootsis.

Lootusega tulevikku vaatav Morgan pole inimestes pettunud, ta on seltskondlik ja inimsõbralik ning talle meeldib noorele loomale omaselt mängida ja joosta. Vahel ajab miisu taga tuppa sattunud sääski või kärbseid. Väga meeldib talle paitamine ja sügamine ja isegi oma ilusat pika karvaga triibulist kasukat laseb ta leplikult kammida.

Lootusrikkalt tulevikku vaatav Morgan pole inimestes pettunud, ta on seltskondlik ja inimsõbralik.
Lootusrikkalt tulevikku vaatav Morgan pole inimestes pettunud, ta on seltskondlik ja inimsõbralik. Foto: MTÜ Seltskond Käppadel

“Morgan on vahel üsna häälekas poiss: kui miski on puudu või valesti, annab ta sellest kohe märku, et olukord saaks ruttu lahendatud,” iseloomustas kassitoa üks asutajatest Kelly Ardan uut võimalust ootavat nurrumootorit.

“Näiteks, kui konserv ei ole veel kaussi jõudnud või kui on vaja puuri minna ja autoga sõita, sest see talle väga ei meeldi,” täpsustas Ardan. 

Morgan elab kassitoas kõrvuti liigikaaslastega rahumeelselt, pole küll märgatud, et ta otseselt teistega mängiks, kuid ta talub oma asju ajades ülejäänud asukate kohalolekut. Koertessegi suhtub Morgan üsna ükskõikselt.

Morgan on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet.

Kui soovite Morganile kodu pakkuda, võtke ühendust MTÜ Seltskond Käppadel telefonil 5841 6002 või kirjutage e-posti aadressil kiisupoisid@gmail.com.

Morgan on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet.
Morgan on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Foto: MTÜ Seltskond Käppadel
Tagasi üles