Irina Talviste: Teised süüdi, mina puhas

Oleks kohalik võim Paikuse autodroomi vastaseid kohelnud partneritena ja kaasanud nad arutellu, poleks kired lõkkele löönud. FOTO: Urmas Luik

Juba pikemat aega on arutletud Paikuse politseikooli autodroomi teemal. Olen seisukohal, et me poleks praegu lõhkise küna ees, kui kohe protsessi alguses oleksid võimuesindajad suhtunud vastaspoolde lugupidamisega ja ta kaasanud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tundub, et tänapäevalgi leidub pikalt võimu juures olnud inimesi, kes lähtuvad vaid põhimõttest “mina tean täpselt, mida teie vajate”. Mind ei üllatanud Paikuse osavallakeskuse juhi Kuno Erkmanni arvamuslugu (“Jäägem faktidele truuks”, PP 07.11.2019), kus ta võtab vaenlastena Kodanikujulguse MTÜ esindajat Astrid Hindriksit ja Pärnu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni juhti Jüri Lebedevi.

Mul on kogemus, mis põhineb faktidel. Nimelt, 20. detsembril 2017 võttis Erkmann piirkondlikus arengukomisjonis endale õiguse kommenteerida, et Tõstamaa osavallakogu juhi töötasu on ülejäänud Pärnu osavaldade juhtide omast poole väiksem põhjusel, et Tõstamaa vald ei liitunud Pärnu linnaga vabatahtlikult.

19.11.2019 21.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto