Robert Kirss vahetas klubi

Robert Kirss hakkab FCI Levadia esindusmeeskonnas kandma särki numbriga 17.

FOTO: FCI Levadia

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel tänavu teise koha saanud FCI Levadia teatas, et klubiga liitub Pärnust pärit 25aastane ründav poolkaitsja Robert Kirss, kes lõppenud hooajal kandis Nõmme Kalju värve.

Edurivimees sõlmis Levadiaga aastase töölepingu võimalusega seda aasta võrra pikendada.

“Mõtlesin pikalt ja kaalusin eri variante, aga tundsin, et vajan keskkonnavahetust. FCI Levadia ambitsioonid on suured, kindlasti oli see üks põhjusi, miks klubivahetuse kasuks otsustasin. Minule on kõik uus ja huvitav, tunnen lisamotivatsiooni end tõestada ja uues klubis läbi lüüa. Üritan mängida nii hästi, et jõuda koondisesse ja olla meeskonnale kasulik nii söötude, väravate kui teiste näitajate poolest,” lausus Kirss.

“Robert on meile väärt täiendus, ta lisab meeskonda kvaliteeti ja tõstab tiimisisest konkurentsi. Tore näha, et Robert on väga motiveeritud ja soovib end tõestada nii klubis kui koondises. Oleme väga õnnelikud, et ta liitus FCI Levadiaga,” ütles FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Kirss hakkab Levadia esindusmeeskonnas kandma särki number 17.

Viimasel neljal hooajal mängis Kirss Nõmme Kalju eest, tema kontosse kogunes meistriliigas 109 mängu ja 24 väravat. 2018. aastal tuli Kirss Nõmme Kalju rivistuses Eesti meistriks.

Kirss alustas treeninguid Pärnu jalgpalliklubi noortesüsteemis, 2010–2012 mängis ta esiliigas Pärnu Vapruse ja linnameeskonna eest ning 2015. aastal esindas meistriliigas Pärnu linnameeskonda.

Tagasi üles