Sillamäe kunagise kodutu Vasja lootus püsib

Tavaline triibik Vasja unistab oma kodust.

FOTO: MtÜ Seltskond Käppadel

Vasja on kunagine kodutu Ida-Virumaalt. See sõbralik, hariliku triibiku tõugu kodukass loodab enne aasta lõppu leida kodu, kus nurrumootoril põriseda lasta.

Vasja on seitsmeaastane kassihärra, kes sooviks lõpuks tunda kodusoojust. Ta elas Sillamäel sadamas, kus heasüdamlikud inimesed teda toitsid. Kassil vedas ja kohalikud vabatahtlikud päästsid miisu tänavalt. Sestsaati elab sõbralik triibik mittetulundusühingu Seltskond Käppadel kassitoas ja ootab kodu. 

“Vasja on väga sõbraliku loomuga ja armastab silitusi ning sügamist,” kirjeldas Tootsis asuva kassitoa perenaine Kelly Ardan. “Ta annaks kõik, et saaks vaid inimese seltsis aega viita ega peaks üksindust taluma.”

Vabatahtlikud on lasknud korda teha Vasja hambad, ta on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrje.

Kassitoas näeb Vasja inimesi, kes iga päev tööl käivad, paar korda päevas ja on seetõttu üsna õnnetu. Arvatavasti sobiks ta lastega perregi, kuigi otsene kokkupuude lastega tal ajutises peatuspaigas puudub. Samuti pole teada Vasja suhtumine koertesse. 

Vasja saab ideaalselt hakkama toakassina, ent maal või rahuliku liiklusega asulas võib tal ka õues käimise võimalus olla.

Sillamäelt Pärnumaale hoiukoju sõitnud Vasja usub, et tallegi leidub kuskil soe tuba ja oma inimene.

FOTO: MTÜ Seltskond Käppadel

Vasja läheb uude koju ühingu loovutuslepinguga tasu eest, et vabatahtlikud saaksid edaspidigi hädas loomi tänavalt ära aidata.

Kui soovite sellele kassihärrale kodu pakkuda, võtke ühendust telefonil 5841 6002 või kirjutage kiisupoisid@gmail.com.

Tagasi üles
Back