Sisukord
Tarbija
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Eakatel tasub võtta noortelt IT-vaatlikkuse suhtes õppust

3 min lugemist
Kuna teenused kolivad järjest enam internetti ja vahetu kokkupuude riigi ja ettevõtetega aina väheneb, mistõttu varem arvutitest eemale hoidnud peavad oma asjad virtuaalsel teel joonde ajama. FOTO: Shutterstock

Pahatihti on eakad internetis niisama suures ohus kui väikelapsed liikluses. Riigi infosüsteemi amet (RIA) on käivitanud küberturvalisuse kampaania “Ole IT-vaatlik”, mis keskendub küberteadlikkuse tõstmisele vanemaealiste hulgas, kes ei ole sealsetest ohtudest nii hästi informeeritud kui noored.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

RIA peadirektori Margus Noormaa sõnutsi pööravad inimesed aina rohkem tähelepanu küberturvalisusele, kuid teadmistes leidub endiselt lünki. “Ettevaatlikkus on küberruumis niisama tähtis kui liikluses,“ toonitas ta.

Teenused kolivad järjest enam internetti ja vahetu kokkupuude riigi ja ettevõtetega aina väheneb, mistõttu varem arvutitest eemale hoidnud peavad oma asjad internetis joonde ajama.

04.12.2019 06.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto