Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Heatahtlik Troll tegi läbi totaalse muutumise

Sõbralik koerapoiss Trollu jättis vana kasuka ajalukku ja on valmis uude koju minema. FOTO: Pärnu kodutute loomade varjupaik

Pärnu koduta loomade varjupaigas elav sõbralik koer Troll saabus sinna oktoobris Häädemeeste vallast Võidu külast, ligemale kuu aega on kutsa oodanud uut kodu.

Musta värvi Troll on suur kolmeaastane sõbralik ja õpihimuline isane koer, kellele meeldiks oma aiaga kodu, kus joosta: jõudu ja energiat jagub tal noorele koerale kohaselt palju. Kutsa sobib sobib kõndimist armastavatele inimestele, sest pikemad jalutuskäigud meeldivad Trollile väga.

Varjupaika saabudes oli neljajalgsel pikk ja pulstunud kasukas, mis varjupaigas maha aeti. Trollile kodu pakkuja peab arvestama, et loom vajab aeg-ajalt karvahooldust edaspidigi. Väiksemate koertega saab kutsa hästi läbi.

“Esmapilgul tundub Troll suur ja hirmuäratav, aga temas on peidus heatahtlik ja sõbralik kaisukaru,” iseloomustas varjupaiga juhataja Seyle Juss kodu ootajat. “Pärast pulstunud karva eemaldamist kutsume teda hellitavalt Trolluks, sest ta on nagu lambuke, aga väga hea õppija.”

Troll on kiibitud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud parasiiditõrje.

Huvilised saavad koerale külla minna Pärnu koduta loomade varjupaika või võtta ühendust telefonil 524 6705 või meilil parnu@varjupaik.ee.

Selline nägi koer välja varjupaika saabudes. FOTO: Pärnu kodutute loomade varjupaik
Tagasi üles
Back