L, 10.06.2023

Pärnakad helistavad vale numbri tõttu linnavalitsuse asemel Kihnu 

Karl Hütt
, reporter
Facebook Twitter
Comments 1
Trükises kirjas olev Pärnu linnavalitsuse telefoninumber on Kihnu vallavalitsuse oma, linnavalitsuse infolaua õige number on 444 8200. 
Trükises kirjas olev Pärnu linnavalitsuse telefoninumber on Kihnu vallavalitsuse oma, linnavalitsuse infolaua õige number on 444 8200. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eile kirjutas Pärnu Postimees, et maakonna elanike postkastidesse jõuavad tähtsate telefoninumbritega trükised. Praeguseks on paljud pärnakad teabelehe kätte saanud ja avastanud, et Pärnu linnavalitsuse numbril helistades vastaks hoopis Kihnu vallavalitsus.  

SA Pärnumaa Arenduskeskuse (SAPA) juhi Erik Reinholdi väitel on selline inimlik eksitus tõesti juhtunud ja enam viga parandada ei saa, sest kõik infolehed on trükitud ja laiali saadetud.

Reinholdi sõnutsi saadeti trükis igasse Pärnumaa omavalitsusse, kuid viga on just Pärnu linna elanikele saadetud teabelehel, kus linnavalitsuse telefoninumbri asemel on Kihnu vallavalitsuse  oma. “Eks me hoiata Kihnu valda, et selline eksitus on juhtunud,” lausus Reinhold, kinnitades, et ülejäänud numbrid on õiged. 

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles