Vutimehed sõidavad esiliigaks valmistumisel Türki laagrisse

Karl Hütt
, reporter
Copy
Pärnu Vapruse peatreeneri Taavi Midenbriti kinnitusel on ettevalmistus sujunud plaanipäraselt, siiski põhjustab probleeme see, et Pärnus on ainult üks kunstmuruväljak.
Pärnu Vapruse peatreeneri Taavi Midenbriti kinnitusel on ettevalmistus sujunud plaanipäraselt, siiski põhjustab probleeme see, et Pärnus on ainult üks kunstmuruväljak. Foto: Mailiis Ollino

Esiliigas ehk Eesti mõistes kohalikus tippjalgpallis kaasa löövate Pärnumaa jalgpallimeeskondade ettevalmistus hooajaks on sama eriline kui tänavune talv: poolteise kuu pärast algavateks mängudeks valmistudes on Pärnu jalgpalliklubi tiimi kalendris lõunamaalaager, Vändra Vaprus on uutnud logistikat ja Pärnu Vaprus teinud vangerdusi treenerite staabis.

Pärnu Vapruse peatreeneri Taavi Midenbriti sõnutsi algas neil hooaja ettevalmistus tavapärasest hiljem, sest eelmine venis üleminekumängude tõttu pikemaks: viimane matš toimus 23. novembril. “Andsime meestele viis nädalat puhkust, esimene meeskondlik treening oli 30. detsembril,” rääkis Midenbritt.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles