Tartule hambaid näidanud volletiim pidi lõpuks valge lipu välja otsima

, veebilehe toimetaja
Pärnu võrkpalliklubi tiimil jagus Tartu Bigbanki vastu püssirohtu üheks geimiks. Foto: Lilli Tölp

Pärnu võrkpalliklubi meeskond jäi Eesti-Läti ühisliiga kolmanda ringi mängus Tartus sealsele Bigbankile kindlalt alla.

Avageimis tagaajaja ossa jäänud pärnakad näitasid otsustavate punktide mängimisel head võitlusvaimu ja tegid tasa kuuepunktilise vahe, tulles välja kaotusseisust 15:21. 25:25 ja 26:26 viigiseisu järel teenisid kaks punkti tartlased ja said lõpuks kirja võidu 28:26.

Teises geimis läks Tartu meeskond taas oma teed ja sai kirja 25:19 võidu.

Kolmandas geimis oli Taaralinna tiimi ülekaal juba mäekõrgune ja pärnakad pidid vastaste 13:25 paremust tunnistama. Nii oli Bigbanki järjekordne 3:0 mänguvõit tõsiasi.

Pärnu meeskonna resultatiivseimad olid 11 punktiga Eder Levi Kock (+7) ja Kristaps Platacs (+4). Tartu meeskonnale tõid sama palju punkte Stefan Kaibald (+10) ja Albert Hurt (+4).

Pärnakate servi vastuvõtuprotsent oli kõigest 39, vastastel 53. Suvepealinlaste rünnakuefektiivsus piirdus 40 protsendiga, tartlaste sama näitaja oli 51 protsenti.

Pärnu tiim sai kirja kuus ässpallingut, millest pool läks Kocki arvele. Tartlased vastasid viie ässaga.

Blokiga teenisid pärnakad kuus, tartlased seitse punkti.

Pärnu meeskond hoiab turniiritabelis 33 punktiga viiendat kohta.