K, 27.09.2023

Seenioride vabaajamess tõi kokku tuhandeid väärikaid

Lilli Tölp
Facebook
Comments 1
Kultuurilava programmi tüüris Reet Linna ja mess sai hoo sisse virgutusvõimlemisega Viive Ernesaksa ja Martin Kõrva juhatusel.
Kultuurilava programmi tüüris Reet Linna ja mess sai hoo sisse virgutusvõimlemisega Viive Ernesaksa ja Martin Kõrva juhatusel. Foto: Lilli Tölp

Pärnu Kaubamajakas korraldatud seenioride vabaajamess tõi tuhanded väärikad kokku pidu pidama ja tutvuma neile mõeldud teenuste ja tegevusvõimalustega.

Seenioride vabaajamessi eesmärk on vähendada eakate üksindusse ja nelja seina vahele jäämist. Üritusel jagati nõuandeid aktiivsuse säilitamise ja tervise hoidmise, eakana rõõmsalt hakkama saamise ja ­vaba aja sisustamise kohta. Messilt leidis liikumisvõimalusi, muu­sika-, kunsti- ja käsitöö­ringe. Tutvuda sai elukestva õppe, päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Kultuurilava programmi tüüris Reet Linna ja mess sai hoo sisse virgutusvõimlemisega Viive Ernesaksa ja Martin Kõrva juhatusel. Keskpäevast astusid Pärnust, Kilingi-Nõmmest, Haapsalust ja Paidest messile tulnud kultuurikollektiivid üles tantsude-laulude ja liikumiskavadega. Terviselaval võimeldi ja doktor Aime Volmer jagas vestlusringis nõuandeid, kuidas tervist hoida.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles