Saada vihje

Tulevikutäht andis tiitlikaitsjale lahingu

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti meistrivõistlustel hõivasid poodiumi kõrgeimad astmed pärnakad Eveli Mälk (vasakul) ja Aliis Allas. Gerli Jõgeva oli viies, Kristin Viikmaa seitsmes. Meestest saavutas kõrgeima, 11. koha Walter Herold Veedla.
Eesti meistrivõistlustel hõivasid poodiumi kõrgeimad astmed pärnakad Eveli Mälk (vasakul) ja Aliis Allas. Gerli Jõgeva oli viies, Kristin Viikmaa seitsmes. Meestest saavutas kõrgeima, 11. koha Walter Herold Veedla. Foto: Zoran Grojic

Maarjamaa parimad õrnema soo squash’i-mängijad tulevad Pärnust, sest äsja lõppenud Eesti meistrivõistlustel hõivasid poodiumi kaks kõrgemat astet just suvepealinna Castori klubi sportlased.

Edetabeli alusel pääses esivõistlustele 32 meest ja 16 naist. Pärast kahte pikka võistluspäeva läksid finaalis vastamisi 36aastane Aliis Allas ja temast üle poole noorem, 16aastane squash’i tulevikulootus Eveli Mälk. Seekord jäi veel peale kogenum ja 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) finaalivõiduga teenis Allas oma kuuenda Eesti meistritiitli.

Kommentaarid
Tagasi üles