Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Andres Sooniste: Kas Pärnu linnavalitsus on ikka kogu linna oma?

4 min lugemist
Mullu loodud digitaalanimatsioon “Pärnu visioon 2050” peaaegu ei hõlma Ülejõed ega Räämat. Vaade 2018. aastast. FOTO: Mailiis Ollino

Kui Tõstamaal, Paikusel ja Audrus on ehk salamisi kogu aeg see kartus ja küsimus Pärnuga liitumise eel ja järelgi hinges olnud, siis praegune olukord peaks valvsaks tegema kogukonnad, kes olemuslikult võiksid pidada end ühinemis­eelse Pärnu lahutamatuks osaks. Ülejõel, Räämal, Vana-Pärnus on elanikke kokku pea niisama ­palju kui vasakkaldal: umbes 20 000. Paraku hakkavad nad oma elukeskkonna arengus linnavalit­suse juhtimisel üha enam jääma vaeslapse rolli. Nüüd juba strateegi­lise planeerimise mõttes.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Ülejõe maksumaksja taskust kukkus järjekordne münt Uus-Pärnu karmani, kui realiseerus meeri plaan ilutulestiku arvelt linna valguskaunistada. Paraku ei jõudnud vabanenud ressurss Ülejõele ja kadus seegi, mida paremkaldal varem normaalsuseks peetud.

12.02.2020 14.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto