Sisukord
Arvamus
Paberleht

Urmas Saard: Sindi gümnaasium kuueklassiliseks kooliks?

3 min lugemist
Sindi gümnaasiumis teabejuhina töötanud Urmas Saard muretseb, et kooli gümnaasiumiosa sulgemine ei pruugi tagada põhikooli püsimajäämist. FOTO: Ants Liigus

Olles mõnda aega töötanud Sindi gümnaasiumis teabejuhina, on mõistetav minu jätkuv huvi, mis toimub koolis, kuidas näeb ja suunab asjade käiku Tori vallavalitsus ja millisel viisil leiab see kajastamist ajakirjanduses.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Valla vanimal üldhariduslikul õppeasutusel, mis üle 60 aasta on järjepidevalt tegutsenud keskkoolina, on pika ajaloo vältel ette tulnud tõuse ja mõõnu, kuid viimasel ajal asub see taas tõusuteel. Seda teades poleks otstarbekas asuda välja kujunenud õppesuundade, kasvatuse ja traditsioonidega koolistruktuuri kergekäeliselt ümber korraldama.

Kooli tugevad küljed on väga head ja head tulemused aineolümpiaadidel ja maakondlikel spordivõistlustel. Endiselt leidub abiturientide seas nii kiitusega kui kuld- ja hõbemedalitega lõpetajaid. Maakonnaarvestuses paranesid Sindi gümnaasiumi eelmise kooliaasta õppetulemused 40 punktiga.

13.02.2020 15.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto