Pärnumaa juurtega mehed hääletati Eesti Laulu finaali

Pärnakas Rasmus Rändvee esitas Eesti Laulu esimeses poolfinaalis pea viis aastat sahtlis seisnud lugu “Young”. Esitus viis ta finaali. 

FOTO: Konstantin Sednev

Tartu ülikooli spordihoones toimunud Eesti Laulu esimesest eelvoorust jõudsid finaali kolm Pärnumaa juurtega muusikut: Vändrast pärit kitarrist Frederik Küüts koos lauljatar Anett Kulbiniga, pärnakast laulja Rasmus Rändvee ja kihnlane Anto Siimson, kes kuulub duosse Väliharf. 

Finaalikohta jahtis 12 artisti. Enne hääletustulemuste avalikustamist selgusid žürii soosikud: Stefan, Egert Milder ja meie kandi noormehed Rasmus Rändvee ja Frederik Küüts (Anett x Fredi). Nii tundus, et pärnumaalaste edasipääs on peaaegu kindel. See sai kinnitust kümme minutit hiljem, kui saatejuhid Tõnis Niinemets ja Karl-Erik Taukar tegid teatavaks esimesed neli finalisti. 

Frederik Küüts ja Anett Kulbin poolfinaali läbimängus. 

FOTO: Margus Ansu

Saku Suurhalli 29. veebruari lõppkontserdile pääsesid ühtlasi Egert Milder, Synne Valtri feat. Väliharf, Laura ja Stefan. 

Eilses eelvoorus osalesid teiste seas trio Little Mess, kus laulab Lihula neiu Karmel Üksvärav, ja ansambel Revals, mille solist on Pärnumaalt pärit Rait Sohkin. 

Teises poolfinaalis homme osaleb pärnakas German Pinelis, kelle astub lavale viiulitrioga Violina. 

Akustilises duos Väliharf lööb kaasa kihnlane Anto Siimson. Eesti Laulul osaletakse lauljanna Synnega, esitades lugu “Majakad”. 

FOTO: Margus Ansu

Pärnust tuule tiibadesse saanud muusik Rasmus Rändvee osaleb Eesti Laulu konkursil kolmandat korda.

FOTO: Margus Ansu

Lauljanna Anett Kulbin ja Vändra juurtega kitarrist Frederik Küüts noppisid palaga “Write about me” finaalikoha. 

FOTO: Margus Ansu

Tagasi üles