Sisukord
Arvamus
Paberleht

Jana Malõh: Ausus ja soov areneda viivad meie haridust edasi

2 min lugemist
Sindi gümnasiumi direktor Ain Keerup (pildil) on abivallavanema sõnutsi saanud ülesandeks tõsta õppekvaliteeti, vähendada väljalangemist ja koostada gümnaasiumiosa arengustrateegia. FOTO: Urmas Luik

Tori valla haridusvõrk on hea, aga me ei tohiks leppida heaga, kui meil on potentsiaali areneda suurepäraseks. Niisuguseks saame kasvada ainult siis, kui meil on tõepärane ülevaade oma haridussüsteemi tugevate ja nõrkade külgede kohta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Maailm muutub järjest kiiremini ehk see, mis toimis kümme, 15 aastat tagasi, võib nüüdseks olla aegunud. Demograafia, inimeste paiknemise, liikumise, tarbimisvajaduste ja ühiskonna ootustega tuleb arvestada. Nagu kõikide ülejäänud valdkondade puhul peame haridusteenuse arendamisel tegutsema proaktiivselt. Meie hea koostööpartner Cumulus Consulting OÜ analüüsis põhjalikult Tori valla haridusvõrku ja otsis vastuseid püstitatud küsimustele. Uuringuks vajalikud andmed saadi riiklikest andmekogudest, valla- ja asutuste arengudokumentidest, valla esitatud muudest dokumentidest, küsitluse tulemustest. Samuti tuli uuringu tulemuste analüüsil arvesse võtta Eesti haridusmaastikul toimuvat ja tulevikusuundi.

18.02.2020 20.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto