Sisukord
Uudised
Postimees

Vastne abilinnapea selgitas volikogu ees meedias laineid löönud tsitaati

2 min lugemist
Mart Järvik pidas ennast suvepealinna rahvasaadikutele tutvustades vajalikuks selgitada esmapäeval meedia vahendusel tiražeeritud tsitaati, milles ta kasutas legendaarse Sulev Nõmmiku tegelaskuju kunagist ütlust. FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu linnavolikogu erakorralisel istungil abilinnapea kohale nimetatud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja Mart Järvik pidas ennast suvepealinna rahvasaadikutele tutvustades vajalikuks selgitada esmaspäeval meedia vahendusel tiražeeritud tsitaati, kus ta võrdles omavalitsuse ja bussi juhtimist ning mõlema tegevuse seost oksendamisega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

“2002. aastal küsiti minult, kas bussijuhiametit pidanud mees sobib vallavanemaks. Ütlesin siis, et omavalitsus- ja bussijuhi amet sarnanevad: üks keerab rooli ja teised taga oksendavad,” rääkis Järvik esmaspäeval ukse taga oodanud ajakirjanikele pärast seda, kui ta Pärnu abilinnapea kandidaadina kohtus linnapea Romek Kosenkraniusega.

Järviku sõnutsi kõneles ta enne ­Pärnusse jõudmist telefoni teel antud ­intervjuus oma taustast ja kui pärast ­linnapeaga kohtumist kaamera tööle pandi, küsis ajakirjanik, kas bussi ja omavalitsuse juhtimine on sarnased, ­tuli talle meelde Eesti huumoriklassika.

12.03.2020 14.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto