Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Varje Tipp: Mis juhtus dementsete keskusega tegelikult?

2 min lugemist
Abimeer Varje Tipu sõnutsi on linnavalitsus leidnud hea ruumilahenduse koostöös SA Pärnu Haigla õendus- ja hoolduskeskusega Ravi tänava hoovialal, kus käivad viimased viimistlustööd enne dementsete päevakeskuse avamist. FOTO: Mailiis Ollino

Hämmastav oli kuulda Pärnu linnavolikogu viimatisel erakorralisel istungil praeguseks eelmise volikogu esimehe Andres Metsoja väljaöeldut, mis on avaldatud 11. märtsi Pärnu Postimeheski. “Oleksin silmakirjalik, kui jätaksin täna ütlemata need asjad, millega 2017. aasta sügisel loodud koalitsioon pole hakkama saanud: dementsete vanurite päevakeskus, mis on ummikusse juhitud,” teatas Metsoja.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Mis aga tegelikult dementsete päevakeskusega juhtus?

Hoolimata sellest, et mitmel koalitsioonikoosolekul olen valdkonna abilinnapeana keskusega toimuvast ülevaate andnud, on Metsojale millegipärast jäänud asjadest teistsugune arusaam. Võin teile aga kinnitada, et kõik on läinud plaanipäraselt ja dementsete vanurite päevakeskus avab uksed juba aprillis.

24.03.2020 26.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto