Sisukord
Arvamus
Paberleht

Irina Talviste: Hoolime lastest. Päriselt

1 min lugemist
Irina Talviste teisipäeval toimuma pidanud Pärnu linnavolikogu istungit oodates. FOTO: Urmas Luik

Formaalselt mittetoimunud Pärnu linnavolikogu aprilliistungil esitasime eelnõu, mis puudutab suurt hulka Pärnu linna elanikke. Paljud on enne valimisi kuulnud, kuidas kõik poliitilised jõud hoolivad peredest ja lastest. Nüüd vajavadki pered head uudist kohalikult omavalitsuselt.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Pärnu linna kriisikomisjon on teinud ettepaneku vabastada lasteaia kohatasust 30. aprillini need vanemad, kelle lapsed ei käi kriisiajal lasteaias. Tallinn, Tartu ja mitu omavalitsust kogu Eestis on kaotanud kriisiolukorras kõikide lasteaialaste kohatasud, olenemata, kas nad olid lasteaias.

Eesti Reformierakonna fraktsioon on lähtunud teiste fraktsioonide valimislubadusest ja on kindel, et Pärnu linnavolikogus ei leidu mitte ühtegi volinikku, kes ei tõstaks selle eelnõu toe­tuseks kätt. Eelnõus ­tegime ettepaneku 16. märtsist 31. maini 2020 peatada ajutiselt kõikide lasteaialaste kohatasu võtmine hoolimata sellest, kas lapsed käivad lasteaias. Vanem peaks lapse lasteaias käimise korral arvestama vaid söögiraha tasumisega.

15.04.2020 17.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto