Sisukord
Krimi
Paberleht

Galerii: Kesklinna sillal toimus liiklusõnnetus, mille põhjustaja viidi haiglasse ekspertiisi

1 min lugemist

Pärnu Kesklinna sillal liiklusõnnetusse sattunud Chrysleri juht rääkis vahetult pärast kokkupõrget ajakirjanikule, et Mercedes-Benz kaldus järsult vastassuunda ja toimus laupkokkupõrge. Seejärel astus juhtunu põhjustaja autost välja, oksendas ja viskas midagi sillalt jõkke.

Mercedese juht kaldus Pärnu Kesklinna sillal järsku vastassuunda ja sõitis otsa vastu tulnud Chryslerile. FOTO: Pärnu Postimees

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja sõnutsi sai politsei reede õhtul kella kümne aegu teate liiklusõnnetusest Pärnus Kesklinna sillal, kus esmastel andmetel kaldus sõiduauto Mercedes-Benz vastassuunavööndisse ja põrkas seal kokku sõiduautoga Chrysler.

Mercedese roolis olnud 26aastane mees viidi haiglasse ekspertiisi, kontrollimaks, kas tema seisund oli autojuhtimiseks kohane.

Chrysleri juht selgitas, et tema tuli kesklinna poolt, kui Mercedese juht järsult vastassuunda pööras. “Minul polnud kuhugi keerata,” nentis ta.

Kiirabi vaatas kohapeal üle Chryslerit juhtinud 52aastase mehe, kellel raskemaid tervisevigastusi ei tuvastatud ja kes lubati koju. Mees tõdes, et tema vererõhk tõusis ja ta on juhtunust šokis, kuid kinnitas, et tunneb end muidu hästi.

Mercedese juht kaldus Pärnu Kesklinna sillal järsku vastassuunda ja sõitis otsa vastu tulnud Chryslerile. FOTO: Pärnu Postimees

Sillal oli liiklus mõnda aega häiritud, ent nüüd on takistused kõrvaldatud.

Liiklusega seotud kehtivatest kriminaalkaristustest on reedeõhtuse avarii põhjustaja toimetusele teadaolevalt 2013. aastal süüdi mõistetud karistuse kandmisest kõrvalehoidmises. Nimelt istus mees toona Pärnus Jannseni tänaval autorooli, kuigi kohus oli võtnud temalt juhtimisõiguse.

2015. aastal mõistis kohus sama mehe väärteo korras süüdi lubatud tunnikiiruse üle 60 kilomeetri võrra ületamise eest. 

Seotud lood
16.05.2020 20.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto