Sadama korvpallimeeskond pidi leppima teise koha ja 2000 euroga

Sadam alustas turniiri seitsme võiduga, ent kaheksandal ehk finaalis jäi kaotajaks. Vasakul Pärnu esindaja Sten Saaremäel. Foto: Eesti korvpalliliit

Pärnu Sadama meeskond sammus korvpalli e-spordi liigas võidult võidule, ent pidi esimese kaotuse vastu võtma alles finaalis, kui jäi 47:64 alla BC Kalev/Cramole.

PlayStationil mängitud videomängus “NBA 2k20” lõppes tiitlimatši avaveerand 14:14 viigiga, ent poolajaks rebis Kalev 31:23 ette. Enne viimast veerandit oli vahe juba kahekohaline ja Pärnul ei õnnestunud enam vastaseid kinni püüda.

Suvepealinlaste resultatiivseimaks osutus Saimon Sutt, kes kogus 18 silma. Märt Rosenthal lisas 16 ja Reinar Hallik seitse silma. Peale nimetatute kuulusid Pärnu rivistusse Jeremiah Paige, Paul Paine, Siim-Markus Post ja Sten Saaremäel.

Pronksimängus alistas Tartu ülikool 57:52 Tallinna Kalev / TLÜ meeskonna.

Liiga võitjad viisid peale karika ja medalite koju 3000 euro suuruse auhinnaraha. Teist ja kolmandat kohta autasustati vastavalt 2000 ja 1000 euroga.