Jakobson ootab taas enda preemia väärilisi kandidaate

Pärnu Postimees on Jakobsoni konkursil andnud eripreemiat 1993. aastast, mullu pälvis selle tunnustuse Kihnu ettevõtja Kätlin Palu. FOTO: Mailiis Ollino

Pärnumaa ja Kurgja talumuuseum hoiavad tava ja väärtustavad põllumeest ning haridus- ja kultuuritegelast, kes selgub 20. juuliks esitatud kandidaatide hulgast. Pärnu Postimees annab välja eripreemia maa-elu väärtustavale ja piirkonna head mainet hoidvale noorele ettevõtjale.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Carl Robert Jakobsoni stipendiumi konkursiga tunnustatav peab olema töötanud Pärnumaal vähemalt viimased kümme aastat, andes panuse oma valdkonnas ja maakonna edendamisse. Kandidaatide esildisi võivad esitada kollektiivid, põllumeeste ning haridus- ja kultuuriühendused, omavalitsused, seltsid, vabakonnad. Vabas vormis kirjalikus taotluses tahab konkursi žürii lugeda kandidaadi elu­lugu ja põhjendust, miks just nende esitatu on väärt Jakobsoni-nimelist tunnustust.

Pärnumaa aasta tunnustatutele jäävad nende tähtsündmust meenutama Jakobsoni bareljeefiga mälestusmedal, Carl Robert Jakobsoni siht­asutuse tänukiri ja preemia. Autasufond kujuneb sihtasu­tuse riiklikest, Pärnumaa omavalitsuste liidu ja põllumeeste ühenduste ning muudest eraldistest ja annetustest.

02.06.2020 04.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto