13aastane motopoiss võttis asjatundjail suu ammuli (1)

Pärnu Rääma põhikooli viienda klassi poiss Silvester Sarapik kihutas võimsamatel tsiklitel sõitnud täismeeste seas kolmanda auhinna vääriliselt. Foto: Erakogu

Leedu motoklubi Navas Racingu rajapäeval selgitati auto24ringil paremus viies masinaklassis.

Kõige kiiremate tsiklite superbike-klassis hõivas pjedestaali kõrgeima astme leedukas Vadimas Dementejus, teiseks tuli võitja kaasmaalane Kestutis Stankunas ja kolmanda auhinna teenis eestlane Madis Vestel. Klassis B1000 võitis etapi Eesti motosportlane Igor Kolektor, järgnesid Leedu ringrajaässad Osvaldas Petrošius ja Vitaljus Parakininkas.

B600 arvestuses tuiskas esimesena finišisse Mantas Švelnys Leedust, kannul Alar Laidoner klubist RedRabbid Racing ja Pärnu Vihuri klubi sõitja Ingvar Mägi.

C1000 masinaklassis pani kodurajal oma paremuse maksma Tarvo Kallas, pjedestaali madalamad astmed kuulusid Oskars Taraseviciusele ja Osmundas Cepkauskasele Leedust. Klassis C600 üllatas asjatundjaid Vihur Motospordi treenerite kasvandik, 13aastane Silvester Sarapik, kes 300 ccm tsikliga kihutas lätlase Juris Apinise ja leeduka Ramunas Cebatoriunase järel kolmandana üle lõpujoone.

Baltimaade paremate tsiklimeeste järgmine omavaheline jõuproov tuleb juba sel nädalavahetusel Leedus Kaunases Nemunase ringrajal.