Vändra Vaprus teenis liidri vastu viigipunkti

Nõmme Unitedi vastu hilise viigi välja võidelnud Vändra Vaprust ootab nädala pärast Pärnumaa derbi, kus läheb vastamisi Pärnu jalgpalliklubi tiimiga. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond võitles üleajal saavutatud väravast esiliiga 4. vooru mängus tabeli tippu kuulunud Nõmme Unitedi vastu välja viigi.

Vaprus jäi Karl Gustav Kokka 43. minuti tabamusest vaheajaks kaotusseisu ja teise poolaja alguses Kristen Kähri omaväravast juba kahe väravaga taha.

Poolaja keskel vähendas Rainer Peips vahe minimaalseks, kuid 71. minutil suurendas Randin Rande külaliste edu uuesti turvaliseks.

Sellele leidis vastuvärava taas Peips, kes oma teise tabamuse sai kirja 78. minutil.

Lõpuks võitles Vändra välja viigipunktigi, kui Kaarel Saaremets teisel üleminutil palli võrku saatis ja tõi tabloole seisu 3:3.

Vändra meeskonnal on nelja vooru järel tabelis neli punkti, mis kümne meeskonna seas annab kaheksanda koha.

Vändra Vapruse järgmine mäng on laupäeval, kui külla sõidetakse Pärnu jalgpalliklubi esindusele.

Jalgpalliklubi tiimi ootab nädala jooksul kaks Pärnumaa derbit: homme õhtul lähevad nad Rannastaadionil vastamisi Pärnu Vaprusega.