P, 5.02.2023

Galerii: disainerid näitavad koduõuel oma moeloomingut

Lilli Tölp
Galerii: disainerid näitavad koduõuel oma moeloomingut
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Moepäeval anti kohale tulnud moehuvilistele võimalus olla ise modell ja esitleda Kauni Sillati, Nana Pipi ja HE Design kollektsioone.
Moepäeval anti kohale tulnud moehuvilistele võimalus olla ise modell ja esitleda Kauni Sillati, Nana Pipi ja HE Design kollektsioone. Foto: Lilli Tölp

Pärnus Vallikääru taga toimub täna päeval moe- ja ilusündmus, kus Eesti disainerid avavad ajutise poe ja tutvustavad moekollektsioone.

Sündmusega oma koduõuel disainikudumite butiigi avav pärnakas Kauni Sillat märkis, et inimesed koputavad tihti tema veranda aknale, küsides, kas kohvi juua ka saab. Arvatakse, et kaunis häärberi mõõtu renoveeritud puitmajas tegutseb kindlasti mõni söögikoht, kuna suur veranda, õhtuti hoovimaja küljes põlevad laternad ja õuel pikutav vana paat püüavad juba kaugelt pilku. Nii otsustaski ta küsijatele vastu tulla ja avab siin peagi kohviku-vinoteegi.

Sillat on villaseid kampsuneid kujundanud 1996. aastast, aga siiani tegutsenud Taanis ja Põhjamaades, samal ajal kui kampsuneid koovad meie väikse suvepealinna ­naised. Moesõul tulevad esitlu­sele tema kollektsioonid ­“Vägi”, “Loodusmaagia” ja “Minu Eesti”. Samuti näeb siin Nana Pipi kleite ja HE Design loomingut.

Märksõnad
Tagasi üles