Rannapidu Beach Grind lükkub edasi

Järgmine rannafestival Beach Grind toimub tuleva aasta 9.–10. juulil.   

FOTO: Pressimaterjal

Juulis Pärnus Sunseti terrassil toimuma pidanud elektroonilise muusika festival Beach Grind lükkub aasta võrra edasi. Korraldajad teatasid, et otsus tehti, lähtudes suveüritustele seatud reeglitest. 

“Kergelt see otsus ei tulnud. Kui aasta alguses lootsime, et suveks on kogu olukord taandunud, on selge, et meil ei ole vastavalt riigis korraldatud piirangutele võimalik festivali organiseerida,” sõnas ürituse korraldustiimi liige Kaarel Sein. Meeskond ootas otsusega ja teatas pärast arutelu, et pea kõik tänavu esinema pidanud artistid astuvad üles tulevaselgi rannafestivalil. Viimaseid läbirääkimisi peetakse Hollandi DJ Don Diabloga. 

Sein lisas, et meeskond ei jäta Pärnu randa suvel muusikata. “Saame praeguseid piiranguid järgides tuua inimesteni samadel kuupäevadel natuke vähendatud kujul head muusikat,” avaldas ta. 

Grindi isaks loetakse pärnakas Joosep Järvesaart, kes esimese niisuguse ürituse korraldas aastal 2010. Algul ühekorrapeona mõeldud projekt osutus niivõrd populaarseks, et mõne kuu möödudes nägid korraldajad ettevõtmises suurt potentsiaali. Leiti, et sama maailmavaate ja muusikamaitsega inimestele oleks õige pakkuda väliüritust. Seda just suvepealinnas. 

Mullu antud intervjuus märkisid korraldajad Järvesaar, Sein ja Mihkel Sillaots, et kuigi Beach Grindil on palju peoelemente, astuvad nad sammu edasi. Nii kolitakse tavalisest klubist liivarannale, keskmise klubikeerutaja asemel esineb hulk kohalikke ja rahvusvaheliselt tunnustatud artiste, ühe päeva asemel kestab pidu kolm. 

Tagasi üles