Kolme riigi mootorratturid kihutasid Aravetel

Almaca klubi sõitja Risto Jaakson (nr 13) nautis Aravete rajal Pit 160 klassis võidurõõmu, Anti Rand (nr 777) teenis kolmanda auhinna. Foto: Erakogu

Eesti, Leedu ja Soome supermotosõitjad jahtisid Aravete kardirajal Pärnumaa tehnikaspordiklubi Almaca Motorsport karikasarja esimese etapi auhindu.

Klassis S4 oli kahe sõidu kokkuvõttes parim korraldajaklubi liige Eerik Madisson, teiseks tuli Eiki Kunder Pärnu motoklubist ja kolmanda koha sai Prants Pals Vihuri klubist. SM65 klassis pani oma paremuse maksma Mathias Vetkin (Almaca), järgnesid Henry Järv (Äksi 39 Team) ja võitja klubikaaslane Kristjan-Erich Luhaäär.

Pit 160 arvestuses nautis võidurõõmu pärnakas Risto Jaakson, poodiumi madalamad astmed kuulusid Ott Karule ja Anti Rannale. SM Openi konkurentsis teenis etapivõidu Äksi klubi värvides kihutav Aksel Pärtelpoeg, järgnesid põhjanaabrid Tero Kolehmainen ja Jukka Larkala. S3 klassis läks kaksikvõit Alamaca klubisse: esimene oli Alex Vetkin, teise koha sai Karl Takk ja kolmanda auhinna pälvist Egert Põld Äksi klubist. S1 tsikleid taltsutanud sportlastest sai esikoha Patrick Pals (Vihur) ja teiseks tuli Eero Madisson (Almaca).

Noorte motosportlaste SM50 klassis oli kiireim Äksi poiss Robin Robert Mooses, kannul Almaca klubi kasvandikud: teise auhinna vääriliselt kihutas Caspar Vetkin ja kolmandaks tuli Travis Siilak. Esikolmikule järgnesid Steven Eugen Tiitso (AYR Racing) ja Vihuri klubi sõitjad Meribel Kask ja Kenneth Simulask. Honda 100 masinaklassis tuli esimeseks Karro Robert Jäärats (Vihur), teise auhinna sai Mathias Vetkin ja kolmas oli Maria Saluste.