Vapruse mängiv treener valiti meistriliiga kuu parimaks palluriks

Pärnu Vapruse naiskonna mängiv treener Kristina Bannikova valiti naiste meistriliiga juuni parimaks palluriks.

FOTO: Mailiis Ollino

Naiste jalgpalli meistriliiga juuni parimaks mängijaks valiti Pärnu Vapruse poolkaitsja Kristina Bannikova, kes kannab tiimis ka treeneri rolli.

Bannikova osales neljas meistriliiga kohtumises algusest lõpuni ja hooaja avamatšis FC Floraga vahetati pingile normaalaja viimasel minutil. Tema juhendamisel on meistriliiga debüüthooaega tegev naiskond viie vooru järel neljandal kohal.

Bannikova tunnistas klubi sotsiaalmedia lehel, et väga meeldiv on tunnustatud saada, kuid tegemist on võistkonnamänguga.

“Tänan tervet naiskonda pingutuse eest, et oleme suutnud silma paista. Olles mängiv treener, on muidugi küllaga katsumusi, kuid selleks, et mängupäeval saaksin olla eelkõige mängija rollis, lähevad rohked tänusõnad Eneli Kutterile ja Ruslan Mironovile. Teeme naiskonnaga tööd edasi ja loodetavasti suudame edaspidi oma mängudega positiivselt silma paista,” ütles Bannikova.

Kuu parima treeneri auhind läks Tallinna FC Flora peatreenerile Aleksandra Ševoldajevale, kelle juhendamisel on valitsev meister läbinud esimesed viis vooru täiseduga ja hoiab tabelis liidrikohta. 

Tagasi üles