Pärnu motosportlased tõid Lätist auhindu

Pärnu Almaca klubi motosportlane Alex Vetkin võitis Jelgavas kolm auhinda.
Pärnu Almaca klubi motosportlane Alex Vetkin võitis Jelgavas kolm auhinda. Foto: Sven Vetkin

Pärnu tehnikaspordiklubi Almaca Motosport võidusõitjad kihutasid edukalt Jelgava kardirajal Läti ja Eesti supermoto meistrivõistlustel.

Caspar Vetkin saavutas esimesel võistluspäeval SM50 klassis teise koha ja oli järgmisel päeval kolmas. Matthias Vetkin teenis SM65 klassis mõlemas sõidus esimese auhinna, Kristjan Luhaäär tõi Läti võistluselt teise ja kolmanda koha.

Juunioride SM65 võistlusel nautis Travis Siilak avapäeval võidurõõmu, teisel päeval pidi noor pärnakas leppima teise kohaga.

Eerik Madisson oli S4 klassis esimesel päeval kolmas ja teisel neljas. Eero Madisson kihutas S1 arvestuses kaks korda pjedestaali kõrgeimale astmele.

Karl Takk oli Jelgavas laupäeval S2 klassis teine ja pühapäeval neljas. Alex Vetkin oli kiireim S4 konkurentsis, S1 sõitudes saavutas ta kolmanda ja teise koha.